اولین تیزر از بزرگترین بسته‌ی الحاقی بازی GTA Online منتشر شد

شرکت راک‌استار گیمز به تازگی اولین ویدئو از جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی GTA Online را منتشر کرده است که ادعا می‌شود بزرگ‌ترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ای است که تاکنون برای این اثر توسعه یافته.

ما می‌دانیم بازی Grand Theft Auto Online قرار است به‌زودی بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خود را دریافت کند و مدتی می‌شود که طرفداران این بازی در مورد اینکه این آپدیت شامل چه محتویاتی خواهد بود در حال گمانه زنی بوده‌اند. امروز تیم Rockstar اولین تیزر تبلیغاتی بزرگ خود را درمورد این به‌روزرسانی منتشر کرده است. به نظر می‌رسد که این آپدیت یک نقشه‌ی جدید را به بازی اضافه کند تا بازیکنان بتوانند کارهای بیشتری را انجام دهند. در ادامه شما می‌توانید نگاهی به این تیزر بیندازید.

گویا طرفداران از اینکه سازندگان تمام تمرکزشان را روی ساخت محتوا برای GTA Online گذاشته‌اند، ناراضی هستند؛ چرا که به نظر آنها این موضوع باعث می‌شود راک‌استار سراغ ساخت بازی جدید این مجموعه یعنی GTA VI نرود. البته مشخص است که وقتی این بازی بیش از ۱۳۵ میلیون نسخه فروش کرده باشد، کنار گذاشتن آن هم مشکل است و تا زمانی‌که بازیکنان همچنان برای دریافت آیتم‌های درون بازی هزینه کنند، مشخص است که بازی برای زمان بیشتری فعال خواهد ماند.

بر اساس این تیزر بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که قرار است جزیره‌ای جدید به نقشه‌ی بازی GTA Online اضافه شود که تعداد بسیاری از مأموریت‌های به‌روزرسانی آینده‌ی بازی در آن رخ خواهد داد. با صرف‌نظر از اینکه این آپدیت چه معنای برای سایر پروژه‌های استودیو راک استار دارد، بسیاری از طرفداران و منتقدان از اضافه شدن نقشه‌ای جدید به بخش آنلاین بازی GTA V بسیار راضی خواهند بود.

ویدئو منتشر شده فقط یک تیزر است، ما دقیقاً نمی‌دانیم که این به‌روزرسانی چه زمانی منتشر می‌شود. اما به نظر می‌آید که لازم نیست زمان چندان زیادی را برای دستیابی به محتویات این آپدیت صبر کنیم. بازی GTA V روی رایانه‌های شخصی ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است و در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل بعد در دسترس قرار خواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
راز مکان مرموز بازی Demon’s Souls روی پلی‌استیشن 5 حل شد
عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی DOOM Eternal برروی Nintendo switch لغو شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست