اکتبر 2020:تاریخ انتشار همه بازی های اصلی برایPS4،Switch،Xbox One،PC

در اینجا بزرگترین بازی هایی که باید در ماه اکتبر انجام شود وجود دارد که شامل Crash Bandicoot 4 ، Watch Dogs: Legion و موارد دیگر است.

تنها با گذشت بیش از یک ماه از زمان عرضه Xbox Series X و PS5 ، قدرت نسل بعدی تقریباً در دست ماست. اگرچه ممکن است برای راه اندازی کنسول انتخابی خود پول خود را پس انداز کنید ، اما ممکن است خود را با بازی های مهیج ماه اکتبر وسوسه کنید. این لیست ممکن است به اندازه سال های گذشته در لیست انتشار اکتبر نباشد ، اما این جذابیت پیرامون بزرگترین و بهترین بازی های امسال را کاهش نمی‌دهد.

شروع ماه بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و Star Wars Squadrons است – هر دو بازگشت جالب توجه به بازی های کلاسیک با روش های خاص و منحصر به فرد خود. همچنین Super Mario Bros. 35 ، یک پلتفرمر جذاب با رویال جنگی به سبک Tetris 99 و همچنین راه اندازی دسترسی زود هنگام Baldur’s Gate III وجود دارد. هفته ها می‌گذرد ، شما می‌توانید پیشنهادات FIFA و NHL EA را برای امسال و همچنین دنباله مورد انتظار Amnesia: The Dark Descent مورد علاقه فرقه ، تحت عنوان Amnesia: Rebirth (فراموشی تاریک) انتظار داشته باشید.

در زیر ، همه بزرگترین بازی های منتشر شده در اکتبر 2020 را برای PS4 ، Xbox One ، PC و Switch جمع آوری کرده ایم. برای بررسی دقیق عناوین امسال ، به لیست تاریخ انتشار بازی در سال 2020 نگاه کنید. در غیر این صورت ، این مقاله را در طول ماه بررسی کنید ، زیرا مطمئن خواهیم بود که آن را با تاریخ انتشار جدیدتری که اعلام می شود به روز کنیم .

پس از موفقیت چشمگیر Crash Bandicoot N-Sane Trilogy در سال 2017 ، فقط منطقی بود که اکتیویژن به دنباله کامل Crash متعهد شود. Crash Bandicoot 4: It’s About Time در نظر دارد تا جایی را که دوران طلایی مارپیچ نارنجی با توسعه دهنده اسباب بازی ها برای باب متوقف شده است ، با خوشرویی با شوخ طبعی و عمدی زبان به گونه ای نزدیک کند که به نظر می رسد پلتفرم لذت بخش و بی نظم سریال را گسترش می دهد.

 


تاریخ انتشار                    نام بازی                                  پلتفرم


1 اکتبر                  switch                       Super Mario Bros. 35


2 اکتبر      PS4, Xbox One         Crash Bandicoot 4: It’s About Time


2 اکتبر                 PS4, Xbox One, PC               Star Wars Squadrons


6 اکتبر            PC                     Baldur’s Gate III (Early Acces


8 اکتبر                          PS4, Xbox One, PC                           Ride 4


9 اکتبر                          5 PS4, Xbox One, PC                             Dirt


9 اکتبر                        12 PS4, Xbox One, PC,Switch                              fifa


میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازی Prince Of Persia: Sand Of time برای کنسول های فعلی
COD:Modern Warfare/Warzone فصل 6 اکنون در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست