اکتبر 2020:تاریخ انتشار همه بازی های اصلی برایPS4،Switch،Xbox One،PC

در اینجا بزرگترین بازی هایی که باید در ماه اکتبر انجام شود وجود دارد که شامل Crash Bandicoot 4 ، Watch Dogs: Legion و موارد دیگر است.

تنها با گذشت بیش از یک ماه از زمان عرضه Xbox Series X و PS5 ، قدرت نسل بعدی تقریباً در دست ماست. اگرچه ممکن است برای راه اندازی کنسول انتخابی خود پول خود را پس انداز کنید ، اما ممکن است خود را با بازی های مهیج ماه اکتبر وسوسه کنید. این لیست ممکن است به اندازه سال های گذشته در لیست انتشار اکتبر نباشد ، اما این جذابیت پیرامون بزرگترین و بهترین بازی های امسال را کاهش نمی‌دهد.

شروع ماه بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و Star Wars Squadrons است – هر دو بازگشت جالب توجه به بازی های کلاسیک با روش های خاص و منحصر به فرد خود. همچنین Super Mario Bros. 35 ، یک پلتفرمر جذاب با رویال جنگی به سبک Tetris 99 و همچنین راه اندازی دسترسی زود هنگام Baldur’s Gate III وجود دارد. هفته ها می‌گذرد ، شما می‌توانید پیشنهادات FIFA و NHL EA را برای امسال و همچنین دنباله مورد انتظار Amnesia: The Dark Descent مورد علاقه فرقه ، تحت عنوان Amnesia: Rebirth (فراموشی تاریک) انتظار داشته باشید.

در زیر ، همه بزرگترین بازی های منتشر شده در اکتبر 2020 را برای PS4 ، Xbox One ، PC و Switch جمع آوری کرده ایم. برای بررسی دقیق عناوین امسال ، به لیست تاریخ انتشار بازی در سال 2020 نگاه کنید. در غیر این صورت ، این مقاله را در طول ماه بررسی کنید ، زیرا مطمئن خواهیم بود که آن را با تاریخ انتشار جدیدتری که اعلام می شود به روز کنیم .

پس از موفقیت چشمگیر Crash Bandicoot N-Sane Trilogy در سال 2017 ، فقط منطقی بود که اکتیویژن به دنباله کامل Crash متعهد شود. Crash Bandicoot 4: It’s About Time در نظر دارد تا جایی را که دوران طلایی مارپیچ نارنجی با توسعه دهنده اسباب بازی ها برای باب متوقف شده است ، با خوشرویی با شوخ طبعی و عمدی زبان به گونه ای نزدیک کند که به نظر می رسد پلتفرم لذت بخش و بی نظم سریال را گسترش می دهد.

 


تاریخ انتشار                    نام بازی                                  پلتفرم


1 اکتبر                  switch                       Super Mario Bros. 35


2 اکتبر      PS4, Xbox One         Crash Bandicoot 4: It’s About Time


2 اکتبر                 PS4, Xbox One, PC               Star Wars Squadrons


6 اکتبر            PC                     Baldur’s Gate III (Early Acces


8 اکتبر                          PS4, Xbox One, PC                           Ride 4


9 اکتبر                          5 PS4, Xbox One, PC                             Dirt


9 اکتبر                        12 PS4, Xbox One, PC,Switch                              fifa


میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازی Prince Of Persia: Sand Of time برای کنسول های فعلی
COD:Modern Warfare/Warzone فصل 6 اکنون در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست