بازی Demon’s Souls و اطلاعات پیش خرید این بازی و مکان تهیه آن

نسخه جدید بازی کلاسیک PS3 Demon’s Souls در زمان عرضه به PS5 می آید و همین حالا می توانید از طریق سایت playstation پیش خرید کنید.

در این پست تصمیم داریم که در مورد بازی Demon’s Souls و اطلاعات پیش خرید این بازی و مکان تهیه آن صحبت کنیم. نسخه بازسازی شده Demon’s Souls از Bluepoint Games اکنون برای پیش سفارش در دسترس است. نظر Bluepoint در مورد نرم افزار PS3 classic قرار است در کنار PS5 در تاریخ 12 نوامبر راه اندازی شود و اگر می خواهید آن را در روز انتشار بازی کنید ، می توانید پیش از موعد یک نسخه از آن را پیش سفارش دهید.

در جریان رویداد ویترین PS5 اخیر ، سونی اولین نگاه ما را به گیم پلی Demon’s Souls داشت. این اولین منطقه ای را که از طریق آن بازی می کنید نشان می دهد ، با وجود زمان بارگیری بین تارها. به نظر می رسد همه شبیه بازی اصلی است اما با تصاویر بسیار دقیق تر و در 4K همراه با 60 فریم در ثانیه. ما می بینیم که بازیکن دشمنان منطقه را می گیرد و سپس با رئیس شیطان Vanguard کار خود را تمام می کند – و درست مثل بازی اول ، آنها می میرند. از آنجا شاهد مونتاژ مناطق مختلف و دشمنان هستیم.

قیمت برخی از بازی های نسل بعدی به جای 60 دلار معمولی این نسل 70 دلار است. اتفاقاً در مورد Demon’s Souls نیز چنین است. لیست فروشگاه PlayStation هنوز زنده نیست ، بنابراین نمی توانیم قیمت را به صورت دیجیتال مقایسه کنیم ، اما انتظار نداریم قیمت ها متفاوت باشد.

Demon’s Souls برخلاف جانشینانش ، دارای سطوح مختلفی بود که از یک مرکز گسترده معروف به “The Nexus” که شامل شخصیت های خاص و محیط های مجزا بود ، قابل دسترسی بود. این داستان در کنار داستان در حال تکامل تکامل یافت و هر محلی که به آن سفر می کردید در چالش فراوان خود باریک ، پرماجرا و کاملاً غیرقابل پیش بینی بود. ما امیدواریم که این هویت در بازسازی دست نخورده باقی بماند ، اگرچه Bluepoint آزاد است که اثری از خود را در کلاسیک فرقه بگذارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
سیستم مورد نیاز برای بازی Cyberpunk 2077
کلیه مشخصات پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 3090، 3080، 3070

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست