بازی Halo Infinite در نمایش TGA حضور نخواهد داشت

مدیر بخش کامیونیتی استودیوی 343 این خبر را در بخش کامنت‌های یک پست در سابردیت بازی تأیید کرد. آقای Brian Jarrard ضمن تأیید این خبر، اعلام کرد که تیم سازنده امیدوار است تا در هفته‌های آینده “اطلاعاتی در سطح بالا” را با طرفداران به‌اشتراک بگذارند.

البته با وجود اینکه این بازی قرار نیست در این رویداد نمایش تازه‌ای داشته باشد، نمی‌توان گفت Halo Infinite قرار است در سکوت طولانی خبری قرار بگیرد. طبق متن این بیانیه، سازندگان بازی قرار است در آینده‌ی نزدیک چیزهای تازه‌تری از این بازی نشان دهند.

بریان جرارد در پاسخ به پرسش‌هایی که درباره‌ی نمایش Halo Infinite در رویداد Game Awards شد گفت:

«اگر بخواهم دقیق بگویم، ما درحال‌حاضر برنامه‌ای نداریم تا بازی را در The Game Awards نشان دهیم. اما امیدواریم که بتوانیم در چند هفته‌ی آینده جزئیات فراوانی را درباره‌ی بازی با طرفداران به اشتراک بگذاریم؛ برای اینکه بتوانیم بعد از گذشت تعطیلات، این سفر را بار دیگر درکنار یکدیگر جشن بگیریم. ساختن یک دمو برای رویدادهایی نظیر جوایز بازی‌های ویدیویی، کاری است که بخش بسیار زیادی از زمان و نیروی ما را صرف خواهد کرد و باتوجه‌به محدودیت‌هایی که در روزهای تعطیلات برای تیم وجود دارد، چالش‌های زیادی را برای ما فراهم خواهد کرد. من می‌دانم که صبر کردن در این زمینه بسیار دشوار است اما ما سعی می‌کنیم در زمان باقی‌مانده از حداکثر ظرفیت‌مان برای بهتر کردن بازی بهره بگیریم.»

همچنین در ادامه گفت :«ما می‌خواهیم مطمئن شویم که به بهترین شکل قدم برمی‌داریم و متعهد می‌شویم که در مسیر پیش‌رو، با شفافیت بیشتر تصمیم بگیریم و گفت‌وگو کنیم. ما به این وعده عمل می‌کنیم و برای بار دیگر تیم را در این ریل هدایت خواهیم کرد.»

آن‌ها وقتی چیزهای بیشتری از Halo: Infinite نمایش خواهند داد که بازی و شرایط کلی تیم به وضعیت خوبی رسیده باشد. درهرصورت باید منتظر بمانیم و ببینیم منظور تیم سازنده از «به‌روزرسانی بزرگ و سطح‌بالا» که قرار است محتوایش در هفته‌ی آینده برای طرفداران فاش شود چیست.

حتی اگر Halo در این مراسم نقشی نداشته باشد، می‌توان امیدوار بود که چیزهای تازه‌ای درباره‌ی بازی‌های استودیوهای ایکس باکس ببینیم و حتی شاهد نمایش بازی‌های معرفی نشده باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
در تریلر World of Warcraft: Shadowlands زمان عرضه مشخص شد
تعلق مقام دومین بازی پرفروش سال 2019 به بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست