بازی Ratchet And Clank فقط برای کنسول های بازی PS5 می‌آید!

علیرغم حضور انحصاری های متعدد سونی برای PS4 ، دنباله‌ی Ratchet and Clank  قطعاً یکی از آنها نیست.

اگرچه سونی قبلاً پیشنهاد می‌کرد که همه عناوین نسل بعدی خود منحصر به PlayStation 5 آینده باشد ،اما ماه ها قبل از انتشار بازی ها چنین نویدی داده شد که بازی ها برای PS4  هم منتشر خواهند شد.

با این حال، در مورد Ratchet and Clank: Rift Apart اینگونه نبود.

در پاسخ به سوالی در توییتر ، بازی های رسمی Insomniac به صراحت پاسخ دادند که آخرین ورود آنها به امتیاز گیری در PlayStation فقط برای PS5 است.

با توجه به همه ابعادی که به نظر می‌رسد گیم پلی از آن برخوردار است، منطقی است که این مکانیک های بازی ممکن است به سرعت SSD نیاز داشته باشند که در کنسول های قدیمی سونی وجود ندارد.

 

در اینجا سوالی پیش می‌آید که نیاز به پاسخ از طرف سونی دارد، به ویژه با توجه به تصمیمات سونی برای بسیاری از عناوین دیگر شخص اول.

Spider-Man: Miles Morales ، Horizon Forbidden West ، Sackboy: A Big Adventure و Destruction All-Stars همه عناوین PS5 هستند که به نظر می‌رسید در ابتدا منحصر به کنسول نسل بعدی هستند .اما از آن زمان مشخص شده است که برای PS4  هم می‌آیند.

Demon’s Souls ، آخرین بازسازی Bluepoint Games ، تنها عنوان معرفی PS5 در کنار Playroom از پیش نصب شده Astro است که منحصر به فرد این کنسول خواهد بود.

Ratchet and Clank: Rift Apart یکی از انحصاری های سونی است که هنوز تاریخ مشخصی برای اکران ندارد.

Insomniac معتقد است که این بازی در سال 2021 اکران خواهد شد.

انتظار می‌رود دنباله چریک در Horizon Zero Dawn در سال 2021 همراه با دنباله Sony Santa Monica و برای بازی God of War and Polyphony’s Gran Turismo 7. PS5 هفته آینده در تاریخ 12 نوامبر عرضه می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بهترین بازی های جدید منتشر شده برای تمامی کنسول ها در این ماه
نقد و بررسی بازی Demon’s Souls REMAKE برای کنسول های PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست