بازی Resident Evil Village شامل یک بخش آنلاین خواهد شد

براساس اطلاعات جدیدی که از بازی Resident Evil Village فاش شده، به نظر می‌رسد که این بازی شامل یک حالت آنلاین است که با بازی چندنفره Revelations 3 نیز ارتباط خواهد داشت.

در روزهای گذشته اتفاق ناخوشایندی برای شرکت Capcom رخ داد و هکرها به اطلاعات آن‌ها پیرامون پروژه‌های آینده دست یافتند. یکی از قربانیان فاش شدن این اطلاعات بازی Resident Evil Village بود که یکی از عناوین مورد انتظار طرفداران سری Resident Evil به شمار می‌رود. ما هنوز تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی را نمی‌دانیم اما خط داستانی آن در فضای مجازی فاش شده است. در کنار فاش شدن خط داستانی، اطلاعات دیگری نیز در دست قرار دارد.

طرفداران و مخاطبان مجموعه رزیدنت ایول با ترجمه قسمت‌هایی از مطالب صفحه‌ی GamingLeaksAndRumors در وبسایت ردیت، جزئیات جدیدی از بخش‌های مختلف بازی Resident Evil Village را به اشتراک گذاشتند که براین اساس، به نظر می‌رسد این بازی از یک حالت آنلاین تحت عنوان «Village Online» نیز برخوردار خواهد بود. ظاهراً در این بخش کاراکترها، اسکین‌ها و بسه‌های مخصوصی برای ارتقاء قابلیت‌های بازیکنان در نظر گرفته شده که هنوز جزئیات از نحوه به کارگیری آن‌ها در دست نیست.

اگر جزئیات منتشر شده دقیق باشند، به نظر می‌رسد که شرکت کپ‌کام قصد دارد رویکردی مشابه با Activision پیش بگیرد چرا که آن‌ها هم در بازی‌های اخیر خود ارتباطاتی را به وجود آورده‌اند و Warzone با نسخه‌ی جدید Call of Duty مرتبط است. از طرفی شواهد نشان می‌دهند، نسخه‌‌های بعدی سری Call of Duty نیز Warzone را گسترش دهند و ما شاهد حضور ثابت آن باشیم.

باتوجه به اعتبار مطالبی که پیش از این توسط این منبع منتشر شده، باید گفت که احتمال صحت این اطلاعات نسبتاً بالا در نظر گرفته می‌شود. هرچند بهتر است تا زمان تأیید تمامی اطلاعات مربوط‌به این بازی توسط کپکام، این موارد در حد یک شایعه در نظر گرفته شوند. درحال حاضر مشخص نیست که آیا این برنامه‌ها همچنان در دستور کار قرار داشته یا اینکه درنهایت به چه شکلی اجرا خواهند شد. لذا همچنان این احتمال وجود دارد که نتیجه نهایی آن‌ها تفاوت زیادی با جزئیات ثبت شده روی کاغذ داشته باشند.

همان‌طور که متذکر شدیم، تمامی اطلاعاتی که خواندید در سطح یک شایعه اعتبار دارند و از آن‌جایی که تاریخ انتشار بازی Resident Evil Village مشخص نیست، مطمئناََ فاصله‌ی زیادی تا اتمام توسعه‌ی پروژه زمان باقی مانده است، به همین دلیل احتمال تغییر در حالت‌ها و بخش‌های مختلف وجود دارد.

به احتمال زیاد، حداقل ۴ تا ۵ ماه تا زمان انتشار این بازی زمان باقی مانده و باید دید که در این فاصله چه اطلاعات جدیدی به‌دست ما خواهد رسید. قرار است اطلاعات بیشتری از Resident Evil Village در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. همچنین این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. چندوقت پیش کپکام خبر داده بود که Resident Evil Village شاید برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز پورت شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
اطلاعات جدیدی از بازی Overwatch 2 و Diablo 4 ارائه شده و حضور آن‌ها درBlizzConline 2021 تاییده شده است
بروزرسانی جدید بازی Death Stranding آیتم‌های جدید با حال و هوای سایبرپانک ۲۰۷۷ را به این عنوان اضافه می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست