بخش چند نفره به بازی Sackboy: A Big Adventure اضافه شد

بازی Sackboy: A Big Adventure در ماه گذشته به‌صورت بین نسلی عرضه شده بود. با اینکه این بازی بزرگ‌ترین لانچ تایتل کنسول PS5 به‌شمار نمی‌رفت، اما با واکنش نسبتاً خوبی مواجه شد.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Sackboy: A Big Adventure برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و 5 منتشر شده و بزرگ‌ترین ویژگی آپدیت جدید، اضافه شدن بخش آنلاین است که به شما اجازه می‌دهد به‌صورت 4 نفره تمام مراحل بازی را تجربه کنید. علاوه بر آن، 10 مرحله جدید به بازی اضافه شده تا به‌صورت کواپ به تجربه آن‌ها بپردازید. شایان ذکر است که قابلیت انجام بازی به‌صورت کواپ محلی و آفلاین نیز وجود دارد.

به گفته‌ی مدیر طراحی استودیوی Sumo Digital، ند واترهاوس 10 مرحله‌ی مخصوص بخش چندنفره به بازی اضافه شده‌اند. این مراحل فقط برای تجربه‌ به همراه بازیکنان دیگر ساخته شده و به صورت تک‌نفره در دسترس نخواهند بود. علاوه‌ بر این، دو بخش چندنفره به هریک از 5 جهان بازی اضافه خواهد شد.

علاوه بر آن، آپدیت جدید قابلیت انتقال سیو از کنسول پلی استیشن 4 به کنسول پلی استیشن 5 را نیز امکان‌پذیر می‌سازد. قابلیت کراس پلتفرم هم در بازی برقرار است و بازیکنان دو کنسول PS4 و PS5 می‌توانند به‌همراه یکدیگر به‌صورت آنلاین، Sackboy: A Big Adventure را تجربه کنند.

یکی از قابلیت‌های کاربردی که در این به‌روزرسانی در نظر گرفته شده، امکان انتقال میزان پیشرفت است. اگر در مراحل مختلف بازی به کمک دوستانتان بروید و با یکدیگر بازی را پیش ببرید، میزان پیشرفت در بازی شخصی شما هم منظور خواهد شد. بنابراین دیگر نیازی به دوباره‌کاری نیست.

نکته‌ی مهم دیگری که در این به‌روزرسانی دیده می‌شود، اضافه شدن Cross-play و Cross-save است. بازی‌بازان می‌توانند از بخش “Extras” منوی تنظیمات به راحتی فایل‌های ذخیره‌ای خود را انتقال دهند. تمام مراحل کار به خوبی برای شما شرح داده می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
نویسنده سه بازی Control و Alan Wake و Max Payne پیش‌نویس داستان بازی بعدی استودیوی رمدی را نوشته است
رویداد The Game Awards 2020 رکورد ۸۳ میلیون بیننده‌ی زنده را به ثبت رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست