بخش چند نفره Cyberpunk 2077 تنها یک حالت ساده آنلاین نخواهد بود

cyberbunk2077-13993

استودیو سی دی پراجکت رد اعلام کرده بخش چندنفره Cyberpunk 2077 فقط یک حالت ساده آنلاین نیست و یک محصول جداگانه و بزرگ محسوب می‌شود.

می‌دانیم که بازی Cyberpunk 2077، جدا از بخش داستانی خود، یک حالت چندنفره هم خواهد داشت، اما استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، سازنده و ناشر Cyberpunk 2077، اعلام کرده بود که بازی یک حالت چندنفره هم خواهد داشت که پس از عرضه بازی به‌سراغ آن خواهند رفت.

این در حالی است که به‌تازگی اطلاعات بیشتری حول بخش چندنفره منتشر شده است. آدام کیسینسکی، مدیرعامل سی‌دی پراجکت رد، در نشست اخیر خود با سرمایه‌گذاران اعلام کرده که بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 بیشتر از اینکه یک حالت ساده باشد، یک «بازی جداگانه» یا به اصطلاح استندالون است. او دراین‌باره می‌گوید «اول از همه، ما آن را یک حالت نمی‌دانیم، بلکه یک محصول بزرگ و مجزا است. ما به آن به‌عنوان یک محصول مجزا از بازی اصلی نگاه می‌کنیم.»

بخش چندنفره Cyberpunk 2077 پس از عرضه به بخش تک‌نفره آن متصل می‌شود، اما عملکردی مجزا دارد. به‌گونه‌ای که یک تیم مشخص جدا از تیم اصلی وظیفه توسعه و ارائه محتوا برای آن را برعهده خواهند داشت. تیم سازنده تابه‌امروز در مورد بخش چندنفره بازی سکوت کرده تا بازیکنان فرصت این را داشته باشند که به‌خوبی از جهان بازی اصلی لذت ببرند. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم که سی دی پراجکت رد(CD PROJECT RED) چه زمانی از بخش چندنفره سایبرپانک 2077 رونمایی خواهد کرد.

cyberbunk2077-13992

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ویدئوی جدیدی از رویداد Galactus بازی Fortnite منتشر شد
کارت گرافیک GeForce RTX 3060 Ti به صورت رسمی معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست