تریلر سرویس Xbox All Access، بازی‌های را کنسول‌های جدید را نشان می‌دهد

طبق جدیدترین اخبار بازی، مایکروسافت تریلر جدیدی از سرویس Xbox All Access را به‌مناسبت فرا رسیدن تاریخ عرضه‌ی دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر کرده است.

با عضویت در این سرویس، علاوه‌بر اینکه بدون هیچ پیش‌پرداختی می‌توانید یک کنسول Xbox سری ایکس یا سری اس دریافت کنید، مشترک دو سال سرویس XBOX GAME پس آلتیمیت نیز خواهید شد. گفتنی است که نسخه‌ی آلتیمیت گیم پس شامل سرویس‌های XBOX LIVE GOLD، خود گیم پس و EA Play می‌شود.

بازیکنان با عضویت در سرویس Xbox All Access قادر خواهند بود تا علاوه‌بر دریافت یکی از کنسول‌های XBOX سری ایکس یا اس، دو سال مشترک سرویس گیم پس آلتیمیت شوند.

نکته دیگر این است که با اینکه مایکروسافت کنسول‌های جدید خود را در کشورهای زیادی عرضه کرده است، Xbox All Access فعلاً در همه‌ کشورها در دسترس نیست. فهرست کشورهایی که فعلاً از این سرویس پشتیبانی می‌کنند شامل استرالیا، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، نیوزلند، نروژ، لهستان، کره‌جنوبی، سوئد، بریتانیا، و آمریکا می‌شود.

قیمت اشتراک این سرویس درصورتی که تمایل به دریافت یک کنسول XBOX سری X را داشته باشید، ۳۴.۹۹ دلار در ماه و اگر ایکس باکس سری اس را ترجیح می‌دهید، ۲۴.۹۹ دلار در ماه است. باتوجه‌به اینکه فهرست بازی‌های XBOX GAME پس به‌علاوه‌ی EA Play بسیار زیاد و قابل‌توجه است، عضویت در چنین سرویسی می‌تواند برای کسانی که علاقه دارند به‌جای پرداخت مبلغ کامل برای هریک از این بازی‌ها یا سرویس‌ها، همه را در یک پکیج دراختیار داشته باشند، مناسب باشد. در تریلر معرفی سرویس Xbox All Access نیز بر بازی‌های بسیار زیادی که با مشترک شدن قادر به تجربه‌ی آن‌ها هستید، تاکید شده است.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
فروش بازی Ghost of Tushima پنج میلیون نسخه را رد کرد!
فروش Monster Hunter World: Iceborne از 6.6 میلیون نسخه گذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست