تریلر Season of the Hunt بازی Destiny 2 از بازگشت خیلی چیز‌ها خبر می‌دهد

جهان بازی Destiny 2 به‌سرعت درحال تغییر و دگرگونی است و از قرار معلوم اکنون این سرعت بیشتر هم شده است. از سه‌شنبه‌ی هفته‌ی پیش که جدیدترین بسته‌ی الحاقی این بازی، یعنی Beyond Light منتشر شد، بازیکنان مشغول گشت‌و‌گذار و کسب تجربه‌ از محتوای بسیار زیاد و تازه‌ی آن بوده‌اند.

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، طرفداران باید منتظر اضافه‌ی شدن محتوای زیاد دیگری در قالب عرضه‌ی Season of the Hunt باشند.در بازی Destiny 2 همیشه کاری برای انجام وجود دارد؛ چه یک مأموریت جدید باشد و چه تعقیب یک هدف که مدت‌ زیادی است که به تعویق افتاده است. می‌توان گفت که عظمت این بازی برخی اوقات بازیکنان و منتقدان را به ستودن وا می‌دارد. حالا با اینکه چندروزی است طرفداران این بازی مشغول اتمام بسته‌ی الحاقی عظیم Beyond Light هستند،شخصیت‌های قابل بازی Destiny 2 باید خود را برای مقابله با تهدید جدیدی آماده کنند.

توسعه دهندگان بازی Destiny 2 اخیراً بسیار درتلاش هستند که جامعه‌ی کاربران خود را راضی نگه دارند. قبل از عرضه‌ی  Beyond Light DLC، یک فصل طولانی برای بازی دستنی 2 منتشر شده بود و حالا به‌نظر می‌‌رسد که استودیوی Bungie با تغییر رویه قبلی خود، قصد دارند فواصل انتشار بین دو محتوای بازی را کوتاه‌تر کند که به احتمال زیاد این کار با استقبال طرفداران مواجه خواهد شد. البته شاید بسیاری از بازیکنان این بازی به‌سختی قادر باشند تمام این محتوای جدید و گسترده را تجربه کنند.

همچنین در این فصل قرار است سلاح دستی Hand Cannon Hawkmoon از بازی Destiny 1 دوباره برگردد. بازگشت این اسلحه می‌تواند شانس اضافه شدن سلاح و تجهیزات قدرتمند و کمیاب را نیز به بازی قوت بخشد تا به گاردین‌ها کمک کند برای یورش (Raid) به اهداف مورد نظر آماده‌تر باشند. جدیدترین یورش که Deep Stone Crypt نام دارد، در تاریخ ۲۱ نوامبر (۱ آذر) منتشر می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
FK_ORCA
کارگردان خلاق بازی Star Wars: Battlefront 2 از استودیو DICE جدا شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست