تصاویر منتشر شده از Night city بازی Cyberpunk 2077 در اختیار عموم قرار گرفت

نمونه‌ای از گردشگری مجازی در بازی Cyberpunk 2077 داشته باشید قبل از اینکه برای خودتان به جستجو در آن بپردازید.

 

یک وب سایت اختصاصی برای Night City Cyberpunk 2077 در جریان آخرین نمایشگاه Night City Wire CD Projekt Red راه اندازی شده است و پر از عکس های صفحه نمایش جدید ، فرهنگ اینترنت 2000 و جزئیات محیطی است.

می توانید در NightCity.love از سایت خود بازدید کنید. تبلیغات پاپ آپ ساخته شده نگران کننده اما به طور مناسب یکپارچه را غربال کنید و بخشهایی از تاریخ ، حمل و نقل و مناطق شهر شب را پیدا خواهید کرد. همه چیز مانند یک سایت توریستی برای یک شهر واقعی بیان شده و نوشته شده است ، که یک راه سرگرم کننده برای مقابله با آنچه در اصل یک ویکی است با نگرش است.

بخش تاریخ بر ریشه های شهر متمرکز است ، و بیانیه ماموریت آن “شهری در آینده ، که توسط ایده های قدیمی و مقررات خفقان آور خراب نشده است” برخی از لرزش های بزرگ اندرو ریان را ایجاد می کند. من به خصوص “کلمه شهردار ما” را دوست دارم که لوسیوس راین را با قول “چیزهای بیشتری که باید برای خودتان کشف کنید” در هم آمیخته است.

 

در همین حال ، به نظر می رسد قسمت حمل و نقل نگاهی کاملاً ظریف به تکنیک های سفر سریع و همچنین رانندگی عادی است. ما قبلاً در مورد شرکت تاکسی Delamain چیزی شنیده ایم و در تریلرهای قبلی V را در بالای اتومبیل و موتورسیکلت دیده ایم. قلب سفرهای سریع به نظر می رسد شبکه مترو NCART است ، که ظاهرا “دارای بسیاری از نقاط دسترسی است که شبکه ای را در سراسر شهر گسترش می دهد و شما را با همان دردسر و سردرد به عنوان آخرین فشار ، از یک به طرف دیگر بهم می زند. “.

سرانجام: 

ما مناطقی را داریم که به خودی خود جدید نیستند. با این حال ، هر پاراگراف چند پاراگراف و همچنین یک شاخص سطح تهدید NCPD داده شده است. در مورد خطرات خاص ، از جمله باندهای فعال ، جزئیات جالبی وجود دارد. به نظر می رسد Pacifica با رتبه بندی “فاجعه بار” بدترین گروه است. من مطمئن نیستم که این رتبه بندی ها در چه مقیاسی قرار می گیرند ، اما به نظر من 2020 نیز در نزدیکی فاجعه قرار خواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
مایکروسافت Skyrim ، Fallout و Doom Dev Bethesda را خریداری می‌کند
تاریخ تحویل پیش سفارش های PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست