تعداد بازیکنان بازی Ori and the Will of the Wisps از 2.8 میلیون گذشت!

در گزارش مربوط‌ به این بازی آمار و ارقام جالبی مشاهده می‌شود. براین اساس تا به امروز بیش‌از ۲۲.۶ میلیون ساعت بازی Ori and the Will of the Wisps انجام شده است.

طی سال جاری میلادی بود که استودیو بازی Ori and the Will of the Wisps را برای XBOX ONE و PC و در ادامه برای Nintendo Switch منتشر کرد. اگر اخبار بازی را دنبال کرده باشید، احتمالا در جریان هستید که در ماه June تعداد کاربران بازی Ori and the Will of the Wisps بالغ ‌بر دو میلیون نفر گزارش شده بود.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد روند موفقیت این بازی همچنان ادامه دارد؛ چراکه ساعاتی پیش تیم سازنده به‌صورت رسمی اعلام کرد که در حال حاضر تعداد بازیکنان از مرز ۲.۸ میلیون نفر نیز عبور کرده است.

در گزارش مربوط‌ به این بازی آمار و ارقام جالب دیگری نیز قابل مشاهده می‌شود. براین اساس تا به امروز بیش‌از ۲۲.۶ میلیون ساعت بازی Ori and the Will of the Wisps انجام شده است. ۵۱۶ هزار نفر توانسته‌اند این بازی را به‌اتمام برسانند که دراین‌میان تنها ۵۶ هزار نفر روی حالت سخت به این موفقیت دست پیدا کرده‌اند. از این تعداد ۱۰ هزار نفر بازی را در کمتر از چهار ساعت به پایان رسانده‌اند و نکته جالب توجه این است که ۷۹۰۰ نفر بدون اینکه حتی یک بار هم کشته شوند، بازی را تمام کرده‌اند.

بازی Ori and the Will of the Wisps در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان و بازیکنان قرار دارد. همچنین اخیراً نسخه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس بازی با بهبودهای گرافیکی و فنی منتشر شده است.

این بازی توسط مون استودیو ساخته و توسعه داده شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
سازندگان سری Hitman فردا از پروژه جدید خود رونمایی میکنند
بازی Mortal Kombat 11 Ultimate روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست