Call Of Duty Black Ops :Cold war Alpha :همه چیز در مورد پیش بارگذاری ، نقشه ها ، حالت ها و موارد دیگر این بازی

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد   Black Ops Cold War Alpha  بدانید آورده شده است.

یکی از شگفتی های رویداد PS5 سونی این بود که یک آلفای رایگان و عمومی Call of Duty: Black Ops Cold War از 18 سپتامبر برای کاربران پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود.

با نزدیک شدن سریع  تاریخ فعالسازی، اکنون تمام جزئیات اصلی آلفا ، شامل نحوه ورود ، نقشه ها و حالت های موجود و موارد دیگر را برای آلفا به اشتراک گذاشته است. ما در اینجا در این پست ، با شروع تاریخ ها ، تمام جزئیات اصلی را جمع آوری می کنیم.

آلفا از 18 سپتامبر ساعت 10 صبح شروع می شود و قرار است در همان روز ساعت 20 سپتامبر پایان یابد. همانطور که گفته شد ، این آلفا در PS4 رایگان است و اشتراک PS Plus لازم نیست ، مگر در آلمان.

لینک دانلود بازی برای مردم آسیا

بازیکنان Modern Warfare و Warzone می توانند آلفا را از داخل منوی اصلی این بازی ها بارگیری کنند. علاوه بر این ، آلفا به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از طریق یک برگه مستقیماً وارد Warzone شوند، به شرط اینکه آن را نصب کنند.

پاداش های این بازی:

هرکسی که آلفای Black Ops Cold War را بازی کند ، یک کارت تماس ویژه برای استفاده در Modern Warfare و Warzone بلافاصله و بعد از جنگ سرد هنگام انتشار دریافت می کند. متاسفانه فعلاً تصویری از کارت تلفن منتشر نشده است.

محتوای این بازی:

سه حالت 6v6 در آلفا وجود دارد و همه آنها آشنا هستند – آنها شامل مسابقه مرگ ، تایید کشتن و مسابقه سلطه هستند. از نظر نقشه ، اینها شامل میامی ، مسکو و … هستند.

جالبتر اینکه ، جنگ آلفای جنگ سرد به شما امکان می دهد حالت کاملاً جدید Combined Arms: Domination جنگ سرد را آزمایش کنید. این یک حالت 12v12 است که شامل نقشه ها و وسایل نقلیه بزرگی مانند مخازن ، ماشین های برفی ، شناورها و قایق های تفنگی است. مشابه سلطه استاندارد ، تیم ها اهداف مختلفی را به دست می آورند و از آنها دفاع می کنند.

دو بازوی ترکیبی وجود دارد: نقشه های سلطه در آلفا موجود است که اولین آنها Armada است. این نقشه در اقیانوس اطلس شمالی اتفاق می‌افتد و شامل سه کشتی است که بازیکنان می‌توانند با شنا ، قایق سواری یا زیپ لاین بین آنها حرکت کنند. بازیکنان برای برنده شدن باید نقاط ضبط را کنترل و نگه دارند.

دومین نقشه Combined Arms: Domination نقشه Crossroads است و این یکی کاملاً متفاوت است. این نقشه که در بیابان یخ زده اتحاد جماهیر شوروی قرار دارد ، مخازن و اتومبیل های برفی را نشان می‌دهد که می توانید از آنها برای پر کردن سریع استفاده کنید. به عنوان یک نقشه بزرگ ، برای تیراندازها نیز مفید است.

در حالی که این آخر هفته آلفا منحصر به PS4 است ، Activision بتا باز برای Black Ops Cold War در ماه اکتبر برای PS4 ، Xbox One و PC برگزار می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
final fantasty xvi در رویداد PS5 معرفی شد
معرفی بازی Ghostrunner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست