حالت مسابقه New Borderlands 3 Arms مانند “یک بازی کاملاً جدید” است

به گزارش Gearbox ، حالت بازی آینده Borderlands 3 Arms Race “یک بازی کاملاً جدید است”.

به گفته Gearbox ، حالت جدید Arms Race نامیده می‌شود و هدف آن “ایجاد مهمترین اسلحه ها به روشی جالب” است. حالت دقیقاً ناشناخته است ، اما در مصاحبه ای با خبرنگاران سایت GameSpot ، که به اولین بازی Borderlands 3 در سال جاری اختصاص داشت ، Gearbox گفت Arms Race یک حالت مستقل است که باعث تغییر اوضاع برای تیراندازان غارتگر می‌شود.

Graeme Timmins ، طراح اصلی سطح ، گفت: “هدف ما از ساخت Arms Race ایجاد یک بازی تفنگی است که میلیون ها نوع تفنگ در آن وجود داشته باشد. و من می‌توانم ساعتها در مورد آن حالت بازی صحبت کنم. من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم ، اما باید منتظر بمانیم. و بهتر است زمانی که می‌گویم که این بازی محیط خاص خود را دارد و بهتر است فقط به این حرف من اکتفا کنید و بی صبرانه منتظر بازی کردن در محیط این بازی باشید.”

با توجه به اینکه Timmins اغراق نکرده ، این کاملاً چالش آور به نظر می‌رسد. سری Borderlands تعداد شگفت آوری از سلاح های احتمالی دارد.

Randy Pitchford ، مدیرعامل شرکت ، با تکرار احساسات Timmins ، گفت که Arms Race باعث می‌شود Borderlands 3 مانند “یک بازی کاملاً جدید” احساس شود.

Pitchford گفت: “من نمی‌توانم صبر کنم تا بتوانم اطلاعات بیشتری در مورد این به اشتراک بگذارم ، تا زمانی که مردم بتوانند آن را تجربه کنند.”  این بازی یک بازی کاملاً جدید است. وقتی آن را بازی می‌کنم ،احساسی که به من دست می‌دهد ، واقعا خاص و ویژه است” و من فکر می‌کنم که بسیار سرگرم کننده خواهد بود. “

انتظار می‌رود جزئیات کامل در مورد Arms Race در ماه جاری بدست آید. در حال حاضر ، Gearbox به صراحت اعلام کرد که Arms Race حداقل حالت جنگ رویال نیست. پیچفورد ادامه داد که Arms Race ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما حالت جدید ممکن است سر بازیکنانی را که وقت خود را به بازی در بازی های دیگر اختصاص داده اند ،  به سمت این بازی بچرخاند. این می‌تواند بازیکنانی را به Borderlands 3 جذب کند که قبلاً دیگر مطالب آن را به پایان رسانده اند.

Pitchford گفت: “بنابراین من فکر می‌کنم بعضی از افرادی که فقط به تجربیات روایی علاقه مند هستند ، ممکن است آنها را از دست بدهیم.” “اما مردمی که عاشق غنیمت RPG هستند و آن تجربه جنگ دنده را دوست دارند و همچنین ممکن است افرادی که بازیهای کاملاً متفاوتی انجام می‌دهند … احساس می‌کنم برخی از افراد Call of Duty قصد دارند سر خود را برگردانند و با خود بگویند ،” یک لحظه صبر کن . این چیه؟’ حتی برخی از افرادی علاقه به سبک Battle Royal دارند هم قصد رفتن به این بازی را دارند .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نقد و بررسی بازی تک نفره Star Wars: Squadrons
فصل 2 Fall Guys هفته آینده آغاز می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست