حالت مسابقه New Borderlands 3 Arms مانند “یک بازی کاملاً جدید” است

به گزارش Gearbox ، حالت بازی آینده Borderlands 3 Arms Race “یک بازی کاملاً جدید است”.

به گفته Gearbox ، حالت جدید Arms Race نامیده می‌شود و هدف آن “ایجاد مهمترین اسلحه ها به روشی جالب” است. حالت دقیقاً ناشناخته است ، اما در مصاحبه ای با خبرنگاران سایت GameSpot ، که به اولین بازی Borderlands 3 در سال جاری اختصاص داشت ، Gearbox گفت Arms Race یک حالت مستقل است که باعث تغییر اوضاع برای تیراندازان غارتگر می‌شود.

Graeme Timmins ، طراح اصلی سطح ، گفت: “هدف ما از ساخت Arms Race ایجاد یک بازی تفنگی است که میلیون ها نوع تفنگ در آن وجود داشته باشد. و من می‌توانم ساعتها در مورد آن حالت بازی صحبت کنم. من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم ، اما باید منتظر بمانیم. و بهتر است زمانی که می‌گویم که این بازی محیط خاص خود را دارد و بهتر است فقط به این حرف من اکتفا کنید و بی صبرانه منتظر بازی کردن در محیط این بازی باشید.”

با توجه به اینکه Timmins اغراق نکرده ، این کاملاً چالش آور به نظر می‌رسد. سری Borderlands تعداد شگفت آوری از سلاح های احتمالی دارد.

Randy Pitchford ، مدیرعامل شرکت ، با تکرار احساسات Timmins ، گفت که Arms Race باعث می‌شود Borderlands 3 مانند “یک بازی کاملاً جدید” احساس شود.

Pitchford گفت: “من نمی‌توانم صبر کنم تا بتوانم اطلاعات بیشتری در مورد این به اشتراک بگذارم ، تا زمانی که مردم بتوانند آن را تجربه کنند.”  این بازی یک بازی کاملاً جدید است. وقتی آن را بازی می‌کنم ،احساسی که به من دست می‌دهد ، واقعا خاص و ویژه است” و من فکر می‌کنم که بسیار سرگرم کننده خواهد بود. “

انتظار می‌رود جزئیات کامل در مورد Arms Race در ماه جاری بدست آید. در حال حاضر ، Gearbox به صراحت اعلام کرد که Arms Race حداقل حالت جنگ رویال نیست. پیچفورد ادامه داد که Arms Race ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما حالت جدید ممکن است سر بازیکنانی را که وقت خود را به بازی در بازی های دیگر اختصاص داده اند ،  به سمت این بازی بچرخاند. این می‌تواند بازیکنانی را به Borderlands 3 جذب کند که قبلاً دیگر مطالب آن را به پایان رسانده اند.

Pitchford گفت: “بنابراین من فکر می‌کنم بعضی از افرادی که فقط به تجربیات روایی علاقه مند هستند ، ممکن است آنها را از دست بدهیم.” “اما مردمی که عاشق غنیمت RPG هستند و آن تجربه جنگ دنده را دوست دارند و همچنین ممکن است افرادی که بازیهای کاملاً متفاوتی انجام می‌دهند … احساس می‌کنم برخی از افراد Call of Duty قصد دارند سر خود را برگردانند و با خود بگویند ،” یک لحظه صبر کن . این چیه؟’ حتی برخی از افرادی علاقه به سبک Battle Royal دارند هم قصد رفتن به این بازی را دارند .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نقد و بررسی بازی تک نفره Star Wars: Squadrons
فصل 2 Fall Guys هفته آینده آغاز می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست