در تریلر World of Warcraft: Shadowlands زمان عرضه مشخص شد

بسته‌ی الحاقی World of Warcraft: Shadowlands اکسپنشن خوبی برای بازیکنان جدید محسوب می‌شود. این بسته‌ی الحاقی شامل قابلیت level squish خواهد بود که کار تقریبا سخت رسیدن به حداکثر سطح موجود را برای بازیکنان کمی آسان‌تر کند.

همچنین استودیو اکتیویژن بلیزارد یک منطقه شروع کاملاً جدید به بازی اضافه کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به‌راحتی یاد بگیرند که چگونه به دنیای این بازی MMORPG پر محتوا پا بگذارند.

بازی World of Warcraft به‌صورت فصلی آپدیت‌های مختلفی را دریافت کرده و علاقه‌مندان این بازی را با ارائه کردن محتویات جدید سرگرم می‌کند. دنیای Warcraft بعد از انتشار اولین نسخه خود تا به امروز تجربه انتشار هشت اکسپنشن را داشته است که اکسپنشن Shadowlands قرار است به‌زودی به‌عنوان نهمین اکسپنشن بازی در اختیار علاقه‌مندان سبک MMO قرار گیرد. این بسته‌ی الحاقی هفته‌ی آینده منتشر می‌شود و شرکت بلیزارد اینترتینمنت به‌تازگی یک تریلر سینمایی از این بازی منتشر کرده است.

همچنین برای بازیکنان قدیمی نیز مقدار زیادی محتوای جدید وجود دارد. در جریان بسته الحاقی Shadowlands، یک کلاس قهرمان جدید به بازی اضافه می‌شود و شاهد یک Faction تازه هم خواهیم بود. شما می‌توانید تریلر سینمایی زمان انتشار بسته‌ی الحاقی World of Warcraft: Shadowlands را در انتهای خبر تماشا کنید.

علاقه‌مندان هم‌اکنون می‌توانند این بسته الحاقی را از فروشگاه بلیزارد بتل‌نت پیش‌خرید کنند. بسته‌ی الحاقی World of Warcraft: Shadowlands در تاریخ ۳ آذرماه روی رایانه‌های شخصی قابل تجربه است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازی Kena: Bridge of Spirits در زمستان امسال عرضه می‌شود
بازی Halo Infinite در نمایش TGA حضور نخواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست