دوال‌ سنس پلی‌استیشن 5 با طرح کنسول پلی‌استیشن 2 به تعداد محدودی به فروش می‌رسد

ps5-dualsense-controller-with-ps2-theme

پلی‌استیشن ۲ پرفروش ترین کنسول بازی ویدیویی در تمام دوران‌ها است. ظاهر سیاه و براق و دکمه‌های رنگی آن تبدیل به نمادی برای پلی‌استیشن شد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ عرضه شد و توانست که دو برابر بیشتر از کنسول ایکس‌باکس سری اکس به فروش برسد. بعد از مدتی کنسول پلی‌استیشن ۵ با طرح پلی‌استیشن ۲ افسانه‌ای عرضه شد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت و حالا نوبت کنترلرهای دوال ‌سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ است که طرفدارن زیادی مشتاق عرضه‌ی آنان هستند.

هزینه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ و دوال ‌سنس با طرح پلی‌‌استیشن ۲ بیشتر از کنسول معمولی پلی‌استیشن ۵ است. طبق وبسایت Sup3r 5، قمیت پلی‌استیشن ۵ با طرح پلی‌استیشن ۲، ۶۴۹٫۰۰ دلار و کنترلر دوال‌ سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ با قیمت ۹۹٫۰۰ دلار عرضه می‌شود. از آنجایی که هم اکنون تقاضای بسیار بالایی برای خرید پلی‌استیشن وجود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که قیمت بخاطر عرضه‌ی کم و تقاضای زیاد تا حدودی افزایش یافته باشد.

در زمان نوشتن این خبر، کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ با طراحی پلی‌استیشن ۲ به فروش رسیده‌اند اما ممکن است موارد بیشتری نیز در آینده برای فروش تولید و عرضه گردد. همچنین در سایت Sup3r 5 به جای گزینه‌ی خرید، گزینه‌ی به زودی قرار گرفته است که نشان می‌دهد احتمالاً کنسول پلی‌استیشن ۵ و دوال سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ دوباره برای فروش در سایت عرضه گردد.برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ماد جدید بازی GTA V در دسترس قرار گرفت
steam پشتیبانی بیشتری از کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست