راز مکان مرموز بازی Demon’s Souls روی پلی‌استیشن 5 حل شد

چند روز گذشته گزارش‌هایی مبتنی بر وجود دری اسرارآمیز در نسخه‌ی بازسازی شده بازی Demon’s Souls روی کنسول پلی استیشن 5 در سطح اینترنت پخش شده بود که در نسخه‌ی اصلی این بازی روی کنسول پلی استیشن 3 وجود نداشت.

چالش‌های جذاب اما منصفانه در کنار الگوی سبک سری بازی‌های Souls دست به دست هم می‌دهند تا عنوانی لذت بخش به نام Demon’s Souls را تجربه کنیم.حال طبق تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، استریمری به‌نام Distortion2 موفق شده این در مرموز را باز و رازهای مخفی پشت آن را کشف کند.

مدتی کوتاهی از انتشار بازی Demon’s Souls برای کنسول نسل نهمی سونی نگذشته بود که برخی بازیکنان دری اسرارآمیز را در جهان اول بازی پیدا کردند. پیدا کردن چنین دری به این معنی بود که سازندگان در پشت آن چیزی مخفی کرده‌اند؛ مخصوصا به این دلیل که استودیوی Bluepoint، همان‌طور که رازی به بازی Shadow of the Colossus اضافه کرده بود، به‌خاطر قرار دادن رمز و رازهایی در بازی‌های بازسازی شده خود مشهور هست. این در پشت یک دیوار غیرواقعی در منطقه‌ی Boletaria world 1-3 بازی قرار دارد، اما به‌نظر نمی‌رسید که هیچ نوع کلیدی در اطراف آن وجود داشته باشد تا بتوان با استفاده از آن در را گشود. همین موضوع باعث شد که طرفداران بازی به جنبش بیا‌فتند تا این در را باز کنند.

از قضا راه‌حل گشودن این در به یکی از آیتم‌های جدیدی مرتبط است که به نسخه‌ی ریمیک Demon’s Souls افزوده شده است و آن چیزی نیست جز Ceramic Coin یا سکه‌ی سرامیکی. این سکه‌ها در سرتاسر جهان بازی و در نقاط مختلفی از هردو حالت متمایل به Pure White یا Pure Black آن پنهان شده‌اند. طراحی این نوع از سکه با طراحی ظاهری این در مرموز هم‌خوانی دارد و به همین دلیل به‌نظر می‌رسید که جمع‌آوری آن‌ها برای گشودن آن در مفید و درواقع رویکردی هوشمندانه‌ باشد.

حال Distortion2 ثابت کرده که جمع‌آوری این سکه‌ها درواقع به‌طور غیرمستقیم به گشودن در مرموز ختم خواهد شد. او اولین کسی بود که به اهمیت سکه‌های سرامیکی در بازی اشاره کرده بود و توانست در ازای پرداخت ۲۶ عدد از آن‌ها به Sparkly the Crow، یک تاجر آیتم در Shrine of Storms یک کلید زنگ‌زده دریافت کند.

او با این کلید موفق شد در را باز کند و پشت آن یک بالکن پیدا کرد که در آن یک جسد وجود داشت و روی جسد مجموعه‌ی کاملی از زره Penetrator همراه شمشیر آن قرار داشت. استودیوی بلوپوینت درواقع راز وجود این بالکن را طی توییتی که اخیرا برای استریمرهای مطرح بازی Demon’s Souls فرستاده بود، فاش کرده بود. آن‌ها عکسی از این مکان با سبک کارت پستال همراه پیام رمزآلود «کاش شما هم اینجا بودید» برای استریمر‌های مورد اشاره ارسال کردند؛ گرچه احتمالا حالا و پس از افشای راز آن در مرموز است که این افراد به معنای واقعی توییت فرستاده‌شده‌ی بلوپونیت پی برده‌‎اند.

البته می‌توان گفت که این سکه‌های سرامیکی سرنخ خوبی برای پیدا کردن راهی برای گشودن آن در بوده است، چراکه بازیکنان باید برای پیدا کردن ایستر اگی که استودیوی بلوپوینت به بازی دیگر خود، یعنی Shadow of the Colossus اضافه کرده بود نیز سکه‌هایی جمع می‌کردند. با این تفاوت که به‌جای ۲۶ سکه‌ی Demon’s Souls، در آن بازی ۷۹ عدد باید جمع‌آوری می‌شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
مروری بر مجموعه بازی های Need For Speed تا به امروز
اولین تیزر از بزرگترین بسته‌ی الحاقی بازی GTA Online منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست