شایعاتی در مورد ساخت بازی Mass Effect Remaster

بازی Mass Effect Legendary Edition در کره رتبه بندی شده است و این شایعه، شایعه دیگری به بازسازی مجدد این سه گانه محبوب افزود.

در لیستی جدید از یک وبسایت  رتبه بندی بازی  کره ای به بازی Mass Effect Legendary Edition  اشاره کرده است و همچنین درآنجا گفته شده است remaster سه گانه محبوب در راه است.

Legendary Edition نام شایعه سه گانه بازسازی شده است، اما در رتبه بندی هیچ جزئیاتی در مورد بازی ذکر نشده است.

EA هنوز رسماً آن را اعلام نکرده است ، اما شایعه شده است که بازسازی سه گانه Mass Effect به اندازه کافی ظاهر می‌شود تا در این مرحله کاملاً تأیید شود  خصوصاً اکنون که رتبه بندی بازی شروع به ظهور نکرده است.

کمیته رتبه بندی و مدیریت بازی کره رتبه ای را برای Mass Effect Legendary Edition (از طریق Gematsu) منتشر کرده است، که ظاهرا نام ریمستر نسل فعلی است که در حال ساخت است .

شامل Mass Effect 2 ، Mass Effect 1 و3 Mass Effect خواهد بود.

این لیست هیچ جزئیات جدیدی درباره پروژه ندارد ، اما فقط به انبوه اطلاعات به ظاهر معتبر پیرامون مجموعه سه گانه اصلی Shepard می‌افزاید.

شایعات اخیر حاکی از آن است که این بازی پس از برنامه ریزی قبلی برای تعطیلات 2020، به اوایل سال 2021 به تعویق است. EA هنوز تصمیم نهایی خود را  اعلام نکرده است که تأیید آن دشوار است.

در این ماه نسخه جدیدی از بازی Need for Speed: Hot Pursuit فاش شد، بازی در 6 نوامبر راه اندازی شد. با برگزاری روزانه Mass Effect N7 در 7 نوامبر ، می‌تواند زمان خوبی برای رونمایی از آن باشد.

همچنین عنوان Mass Effect به دنبال بازیگرانی با شخصیت های کاملاً جدید در جهانی بسیار دورتر از کهکشان راه شیری که در سه بازی اول کشف کردید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
سرانجام رابط کاربری PS5 فقط چند هفته قبل از عرضه رونمایی شد
Spider-Man: Miles Morales از توانایی های جدیدی برخوردار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست