شکار خرس های افسانه ای در Red Dead Redemption 2 این هفته اضافه می‌شود

دو خرس مهاجم به دنیای آنلاین Red Dead Redemption 2 اضافه شده است و شما می‌توانید برای شکار آنها تجهیزات خاصی بدست آورید.

Rockstar Games خبرهای جدیدی را در Red Dead Online در این هفته اعلام کرده است و شامل خرس های افسانه ای جدید برای شکار همراه با فروش های مختلف و سایر رویدادها است.

اما ما عمدتا اینجا هستیم تا در مورد خرس صحبت کنیم. دو خرس افسانه ای جدید ، خرس های Owiza و Ridgeback Spirit اکنون در حالت آنلاین Red Dead Redemption 2 بخشی از حیات وحش هستند.

خرس اوویزا را می توان در نزدیکی رودخانه داکوتا یافت و Rockstar هشدار می‌دهد که به راحتی تشدید می‌شود ، بنابراین مراقب باشید. نکته قابل توجه این است که این خرس در شب و حتی در هنگام باران شدید فعالیت بیشتری دارد.

در همین حال خرس Ridgeback Spirit را می‌توان در نزدیکی رودخانه Little Creek مشاهده کرد. این خرس دوست دارد در طول روز شکار کند ، و شما می‌توانید آن را با نوار قرمز رنگی که از پشت آن قرار دارد تشخیص دهید. مانند خرس اوویزا ، ریج بک نیز بسیار تهاجمی است.

بازیکنان می توانند این خرس ها را شکار کرده و بکشند و با تلاش خود تا رتبه 15 کلاه رایگان دریافت کنند. بازیکنان می توانند برای کسانی که خونریزی کمتری را ترجیح می دهند ، پاداش یکسانی را با آرام بخشیدن به حیوان و جمع آوری نمونه دریافت کنند.

اگر تصمیم به کشتن حیوانات دارید ، می‌توانید گلوله ها را به Gus Macmillian بیاورید تا پول نقد کسب کنید. دادن گلوله به Macmillian همچنین مجموعه لباس اویزا و ریج بک را برای خرید به شما تحویل می دهد تا بتوانید قتل خود را بپوشید و آن را در سطح شهر به نمایش بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
پیش سفارش های سری جدید Xbox با مشکل مواجه شدند
Latest Destiny 2: دشمنان جدید این بازی در اروپا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست