عناوین آینده Bethesda نیازی به استفاده از PS5 ندارند

زمانی که طی مصاحبه ای از Bethesda در مورد  The Elder Scrolls VI پرسیده شد گفتند که مایکروسافت مجبور نخواهد شد که آن را در PS5 منتشر کند.

ماه گذشته مایکروسافت اعلام کرد شرکت ZeniMax Media و شرکت های تابعه آن از جمله Doom ، The Elder Scrolls و ناشر Fallout Bethesda را خریداری کرده است.

 مایکروسافت جزئیات برنامه انتشار خود را برای عناوین Bethesda در آینده اعلام نکرده است .

هزینه این خرید 7.5 میلیارد دلار برای مایکروسافت هزینه شده و انتظار می‌رود به زودی بسته شود.

اما مایکروسافت گفته است که معاملات انحصاری موجود برای بازی هایی مانند Deathloop و Ghostwire: توکیو در پلی استیشن 5 تغییر نخواهد کرد.

آینده عناوین Bethesda چندان مطمئن نیست ، با این وجود مایکروسافت قبلاً اعلام کرده بود که پلتفرم های انتشار بازی ها را به صورت “مورد به مورد” تعیین می‌کند.

همچنین بر طبق گفته اعضایمایکروسافت، مایکروسافت هیچ تعهدی برای انتشار بازی ها در سیستم عامل هایی که کنترل نمی‌کند برای جنبه مالی معامله کنترل کند، ندارد.

آنها همچنین گفتند که ما xCloud و PC و Game Pass و پایه کنسول خود را داریم، من مجبور نیستم که آن بازی ها را روی سیستم عامل دیگری غیر از سیستم عامل هایی که پشتیبانی می‌کنیم ارسال کنم تا به نوعی معامله را برای ما درست کنیم.

اگرچه مایکروسافت به صراحت نمی‌گوید که عناوین آینده بتسدا چند پلتفرم خواهند بود، اما به نظر می‌رسد اکنون که مایکروسافت انعطاف پذیری در تصمیم گیری در مورد آن دارد بدون اینکه به هزینه های خرید ناشر بیندیشد ، کاملاً واضح به نظر می‌رسد.

همچنین عناوین تأمین شده توسط مایکروسافت را در سیستم عامل های رقیب منتشر کرده است که اخیراً با بازی Ori و Will of Wisps در نینتندو سوییچ ارائه شده است.

در نهایت خبر خوش دیگر این است که کنسول های  Xbox Series X و Series S از 10 نوامبر( 19 آبان) منتشر می‌شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
HDMI 2.1 چیست؟ کابل نسل بعدی برای PS5 و Xbox Series X
نقد و بررسی نهایی آخرین کنسول مایکروسافت: Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست