فصل 2 Fall Guys هفته آینده آغاز می‌شود

Fall Guys

دیگر وقت آن است که بازی Fall Guys حماسی شود زیرا در فصل 2 باید آماده شوید تا با شمشیر و جادوگری شروع به کار کنید.

Fall Guys: Ultimate Knockout Season 2 به تازگی به نمایش درآمد و اکنون می دانیم که چه زمانی انتظار شروع آن را داریم. این استودیو اعلام کرده است که Fall Guys Season 2 از پنجشنبه ، 8 اکتبر آغاز می‌شود.

توسعه دهنده Mediatonic این خبر را در توئیتی اعلام کرد ، که فصل آینده را با ذکر نفرین به هالووین گره زد. موضوع این فصل به صراحت در مورد تعطیلات شبح وار نیست. همانطور که قبلاً اعلام شد ، مضمون آن “تلاش های حماسی” است. این به این معنی است که یک قلعه غول پیکر و لباس هایی مانند اژدها ، شوالیه ها، وایکینگ ها ، جادوگرها وجود دارد.

این توییت همچنین اعلام کرد که با نزدیک شدن به پایان فصل 1 ، می‌توانید امتیازات شهرت مضاعف را بدست آورید. در حالی که می‌توانید قبل از شروع فصل هفته آینده ، آن امتیازات اضافی را جمع کنید.

در همین حال ، یوتیوب گیمینگ اعلام کرده است که یک مسابقه خیریه Fall Guys Season 2 برگزار خواهد کرد که 100000 دلار جایزه به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اهدا می کند. این کار از ساعت 11 صبح PT در روز جمعه ، 9 اکتبر آغاز خواهد شد. این شرکت گفت که محتوای جدید مانند لباس های جدید ، احساسات و سطوح را به نمایش می‌گذارد. به صورت مستقیم در کانال رسمی Fall Guys پخش می‌شود و از پخش کننده های مشخصی مانند AyChristine ، CouRage ، ItsFunneh ، JeromeASF ، Jazzyguns ، KreekCraft و Logdotzip برخوردار است.

جو والش ، طراح ارشد Fall Guys در طول حضور خود در Gamescom ، از موفقیت هواداران برای موفقیت در بازی تشکر کرد و قول داد که محتوای بسیار بیشتری را در فصل 2 ارائه دهد. نسخه موبایل از Fall Guys در چین در دست ساخت است ، اما غیر از این موارد ما سخنی از آمدن آن به سیستم عامل های دیگر شنیدم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
حالت مسابقه New Borderlands 3 Arms مانند “یک بازی کاملاً جدید” است
نقد و بررسی بازیCrash Bandicoot 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست