قابلیت کراس‌پلی در سال ۲۰۲۱ به بازی Destiny 2 اضافه خواهد شد

جدیدا استودیوی بانجی (Bungie) جوایزی را برای به‌روزرسانی جدید که فصل ۱۳ به Destiny 2 اضافه کرد، شامل اسلحه‌های جدید Legendary ارائه می‌دهد.

در حال حاضر جزئیات و تاریخ دقیق اضافه شدن کراس پلی به بازی Destiny 2 مشخص نیست. کاربران خانواده هر کنسول از همین حالا نیز می‌توانند با بازیکنان نسل بعد یا نسل قبل به تجربه بازی بپردازند، اما کراس پلی امکان بازی کردن با دوستان بر روی همه پلتفرم‌ها را فراهم خواهد آورد.

کراس‌پلی تنها خصوصیتی نیست که به‌زودی به این عنوان اضافه می‌شود، بلکه قابلیت ترنس‌موگ نیز در فصل ۱۴ به بازی اضافه خواهند شد. (بنابراین به احتمال زیاد تا آوریل ۲۰۲۱ باید منتظر آن بمانیم) در فصل ۱۳، همه‌ی بازیبازان عنوان Destiny 2 دو حمله جدید دریافت خواهند کرد. نام این حملات Devil’s Lair و Fallen S.A.B.E.R خواهند بود. هر دو در Cosmodrome در دتسرس هستند.

بانجی به مرور زمان برای کاربران پلفترم‌های مختلف انتخاب‌های بیشتری را در اختیار گذاشته است. در سال 2019، قابلیت کراس سیو بین پلتفرم‌های برای بازی دستینی 2 اضافه شد. همچنین روز گذشته آپدیت ارتقای نسل جدید نیز برای کاربران بازی بر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شد که قابلیت تغییر FOV، لودینگ‌های سریع‌تر و پشتیبانی از رزولوشن 60/4K فریم را به بازی اضافه می‌کند.

با این وجود، مون نیز در بخش لجندری و مستر لاست (Master Lost) گنجانده خواهد شد و سه قطعه‌ی عجیب و غریب جدید برای کسب درآمد بازیبازانن اضافه می‌شود. قابلیت حمله‌ی Vault of Glass نیز برای سال آینده برنامه ریزی شده است اما هنوز زمان انتشار دقیقی برای عرضه ندارد. از نظر محتواها در آینده، حداقل می‌توان انتظار داشت که اسلحه‌های جدید بیشتری نسبت به آنچه Beyond Light یا Shadowkeep ارائه داده است، کسب کنید. بسته الحاقی بعدی بازی Destiny 2 به نام The Witch Queen، در حال حاضر قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان Cyberpunk 2077 ظاهراً مشکلات متعددی دارد
حضور کیانو ریوز در مراسم The Game Awards 2020 تایید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست