مایکروسافت Skyrim ، Fallout و Doom Dev Bethesda را خریداری می‌کند

مایکروسافت اعلام کرده است که شرکت اصلی استودیوهای بازی سازی Bethesda از جمله استودیوهای Doom ، Elder Scrolls ، Fallout و موارد دیگر را خریداری کرده است.

مایکروسافت از یک قرارداد 7.5 میلیارد دلاری برای خرید ZeniMax Media ، شرکت مادر Bethesda Works و استودیوهای متعدد آن خبر داده است. این استودیوها ، از جمله Bethesda Game Studios و id Software ، پشت برخی از امتیازات بزرگ بازی های ویدئویی از جمله Doom ، Fallout ، Elder Scrolls و بسیاری دیگر هستند. این یک گسترش گسترده به سری Xbox Game Studios است که از 15 استودیوی داخلی به 23 استودیو افزایش می‌یابد.

فیل اسپنسر ، رئیس ایکس باکس در یک پست وبلاگ ایکس باکس اعلام کرد که این خرید ، استودیوهایی را در اختیار دارد که دارای حق رایزنی هایی مانند The Elder Scrolls ، Fallout ، Wolfenstein ، Doom ، Dishonored ، Prey و Quake ، همراه با بازی های آینده مانند Starfield هستند. همچنین اشاره شده است که Bethesda زود بود که با پیشنهادهایی مانند The Elder Scrolls از Game Pass پشتیبانی می‌کند و با انتشار هر بازی ، کتابخانه Bethesda به جلو به این سرویس اضافه می‌شود. این شامل انتشار بازی Pass Pass برای پروژه های آینده مانند Starfield خواهد بود. Game Pass یک عامل کلیدی در خرید است.

اسپنسر گفت: “مانند ما ، Bethesda معتقدان پرشوری در ایجاد مجموعه ای متنوع از تجربیات خلاقانه ، کاوش در حق رای دادن بازی های جدید و داستان پردازی به شیوه های جسورانه هستند.” “همه کارهای عالی آنها مطمئناً ادامه خواهد یافت و رشد خواهد کرد و ما مشتاقانه منتظریم که آنها را با منابع و پشتیبانی مایکروسافت توانمند کنیم تا دیدگاه های خلاقانه خود را به بازیکنان بیشتری با روش های جدید بسازیم.”

به طور جداگانه ، اعلامیه Bethesda توضیحات بیشتری در مورد اینکه چرا مایکروسافت یک مسابقه مناسب برای این شرکت به نظر می‌رسد ، از جمله همکاری طولانی مدت آنها در همکاری با یکدیگر ارائه می دهد. “پیت هینز” رئیس روابط عمومی و بازاریابی بتسدا گفت: “پس چرا این تغییر؟ زیرا به ما اجازه می دهد بازی های بهتری را نیز در پیش داشته باشیم.” “مایکروسافت یک شریک باورنکردنی است و دسترسی به منابعی را فراهم می کند که ما را به یک ناشر و توسعه دهنده بهتر تبدیل خواهد کرد. ما معتقدیم که این به معنای بازی های بهتر برای بازی شما است. به زبان ساده – ما معتقدیم که تغییر مهمترین قسمت بهبود است. ما به خودمان را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهیم. نوآوری کنیم. رشد کنیم. “

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
Latest Destiny 2: دشمنان جدید این بازی در اروپا هستند.
تصاویری از Night city بازی Cyberpunk 2077

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست