نقد و بررسی بازی تک نفره Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons will هم اکنون برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. پیش از بررسی کامل ، ما کل مبارزات داستان تک نفره بازی و مکانیک بازی های کلی بازی را پس از 8 ساعت بازی ارزیابی کرده ایم. طی روزهای آینده ، ما در حال آزمایش چند نفره آنلاین بازی هستیم تا قبل از نهایی کردن ، عملکرد آن را در یک فضای عمومی منتشر کنیم.

با تمام فراز و نشیبهایی که در چند دهه گذشته با محصولات مختلف رسانه ای جنگ ستارگان داشته ام ، شبیه سازی های نبرد فضایی شکل دهنده X-Wing و TIE Fighter در MS-DOS (یا حداقل حافظه من از آنها) همیشه بوده است برجسته ثابت شده است گمراهی دشوار است وقتی که شما بر روی جزئیات هواپیماهای فانتزی علمی تخیلی ذاتی متمرکز باشید ، در مقابل آنچه که اکنون با دودمان جدی یا سیاست های فضایی در جریان است.

چند بازی نبرد فضایی Star Wars به ​​سبک بازی وجود دارد که دوره 20 ساله از آخرین شبیه ساز پرواز را پر کرده است و حتی بعضی از آنها خوب بودند. اما Star Wars: Squadrons اکنون در حالی که هنوز هم درجه بزرگی از نمایش قابل دسترسی بازی های پروازی به سبک بازی را حفظ می‌کند ، به برخی از پیچیدگی های شبیه ساز بازگشت خوبی دارد. و براساس مبارزات داستانی تک نفره ، اسکادران های تعادل خیلی خوب کار می‌کنند و تجربه ای را ایجاد می‌کنند که به شما این احساس می‌دهد که انگار واقعاً یک شرکت کننده فعال در جنگ ستارگان هستید.

اگر قبلاً هر نوع بازی پروازی انجام داده اید ، مکانیک های اساسی آشنا خواهند شد. شما جنگنده خود را بالا و پایین می‌کنید ، آن را چپ و راست می‌کنید. شما به جلو پرواز می‌کنید ، نه به عقب ، و می‌توانید بچرخید تا زمانی که بیمار شوید. شما بر روی دشمن خود مانور می‌دهید و سپس با لیزر یا موشک به سمت آنها شلیک می‌کنید. شما به یک کابین خلبان شخص اول از عمل قفل شده اید ، اما همه ماموریت های اسکادران در فضا هستند ، این بدان معناست که حفظ ارتفاع چیزی نیست که شما نگران آن باشید ، و در عوض ، آزادی فوق العاده ای خواهید داشت که قادر به در امتداد هر محور پرواز کنید – کشتی خود را بچرخانید و وارونه پرواز کنید یک پرواز غریب است. به نظر می رسد اگر بخواهید ، بیشتر با تكیه بر این اصول ، می‌توانید مبارزات اسكادران را به اتمام برسانید ، به ویژه در سطح دشواری كمتر ، و این عالی است. اما اسکادران ها با توانایی تغییر مسیر نیرو در کشتی شما کمی عمیق تر می‌شوند ، سیستمی که لایه خوبی از پیچیدگی را در مزایایی که می تواند برای شما باز کند و ملاحظات همراه با آن به ارمغان می‌آورد.

هر ستاره جنگی در اسکادران ها توانایی تعادل مجدد در تغذیه نیرو را دارد تا اجزای مختلف کشتی را اولویت بندی کند: موتورها ، سلاح های لیزری و در کشتی های خاص ، سیستم سپر. با انجام این کار به مزایای خاص مربوط به آن سیستم با هزینه کاهش کارایی سایر سیستم ها دسترسی پیدا می‌کنید. جابجایی تمام توان به موتورها باعث می‌شود کشتی شما مانور بیشتری داشته باشد ، حداکثر سرعت شما را بیشتر کرده و باعث افزایش سرعت می‌شود. اولویت بندی لیزر به شما امکان می‌دهد آنها را برای مدت طولانی اخراج کنید. تمرکز روی سپرها به آنها امکان شارژ سریعتر و حتی شارژ بیش از حد را می‌دهد تا خسارت بیش از حد نرمال را جذب کند. علاوه بر این ، کشتی های دارای سپر همچنین می‌توانند انتخاب کنند که آیا پوشش سپر را به قسمت جلوی کشتی ، پشت کشتی منتقل کنند یا تعادل آنها را در کل حفظ کنند. این دقیقاً با شبیه سازهای جنگ ستارگان از دهه 90 مطابقت ندارد (انحراف نیرو به اندازه دانه بندی نیست و شما نمی توانید الگوهای شلیک یا مواردی از این دست را تنظیم کنید) ، اما سیستم های قابل توجه در آنجا هستند و هنوز هم موارد زیادی وجود دارد به این فکر کنید که وقتی درگیر مسائل هستید.

شما می‌توانید سیستم ها را به همان اندازه متعادل بگذارید و هنوز هم خوب باشید ، اما جالب است که در وسط ماموریت این تصمیمات سریع را بگیرید و بیشتر شبیه خلبان آس باشید که قرار است باشید. مطمئناً ، شما به راحتی می توانید X-Wing خود را روی Star Destroyer بگذرانید و به ماژول هدف گیری آن شلیک کنید تا لیزرهای شما تمام شود ، و در این مرحله کمی صدمه ببینید و دوباره تکرار کنید. اما قطعاً می‌توانید کارها را با کارآیی بیشتری انجام دهید اگر هنگام نزدیک شدن به سپرهای خود نیرو را اضافه کنید تا آنها را بیش از حد شارژ کنید ، هنگام شروع به شلیک همه چیز را به لیزرها بریزید تا قبل از گرم شدن بیش از ده عکس دیگر بگیرید و سپس همه چیز را فشار دهید هنگامی که دریچه گاز را خم می‌کنید به سمت موتورها بچرخید تا سپرهای خود را به سرعت به عقب منتقل کنید تا تمام آتش برجک را که به سمت شما می‌آید جذب کند. به طور مداوم داشتن ذهنیت درگیر با این مکانیک ها در بالای اهداف مأموریت خود می‌تواند حتی ساده ترین سورتی ها را برای آنها جذاب و مهیج کند ، خصوصاً اینکه می‌دانید اگر در یک پیکربندی نامناسب برای وضعیت.اجرای دستورات ساده است (به طور پیش فرض روی D-pad موجود در یک کنترلگر نقشه برداری می شود ، اگرچه می توانید تمام کنترل ها را دوباره پیکربندی کنید) ، بدین معنی که چالش ناشی از داخلی سازی بهترین گزینه ها برای موقعیت هایی است که در آن قرار دارید و به خاطر سپردن تغییر اوضاع هنگام تغییر وضعیت زمان می‌رسد ، در گرمای لحظه ای. همین پیچیدگی های اضافی و مزایایی که به شما می‌دهند باعث می شود من فوق العاده هیجان زده شوم که می‌بینم آنها چقدر پویای آشنای سگ بازی های ویدئویی را در م componentلفه چند نفره Squadrons تغییر می دهند. من می‌خواهم بدانم که سقف مهارت چقدر بالا می‌رود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نقد و بررسی بازی FIFA 21
حالت مسابقه New Borderlands 3 Arms مانند “یک بازی کاملاً جدید” است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست