نقد و بررسی بازیCrash Bandicoot 4

دنباله راه اندازی مجدد محبوبیت به طور فزاینده ای یک سوزن سخت است. شما باید یک بازی بسازید که به اندازه کافی نزدیک به نسخه اصلی باشد تا طرفداران نوستالژیک را خوشحال کند ، در حالی که به اندازه کافی نوآوری و بازیکنان جدید را ایجاد می‌کنید.Crash Bandicoot 4 این دو را بدون زحمت متعادل می‌کند. ضمن اینکه ایده ها و امکانات جدیدی را در خود ادغام می‌کند ، به طور بی عیب و نقص ظاهر و احساس زنده از سه گانه اصلی Crash Bandicoot را حفظ می‌کند. و مانند بازی های اصلی Crash ، ترکیبی از ایده های جدید و قدیمی Crash مهارت های سیستم عامل شما را به روش های جدید جالب آزمایش می‌کند.

Crash 4 در مورد سفر به زمان است. وقتی شرورهای گذشته Crash یک درگاه میان بعدی را باز می‌کنند ، Crash و Coco برای تنظیم امور باید مجموعه ای از ماسک های کوانتومی را جمع کنند. همانند بازی های Crash گذشته ، تبادلات کوچک در میان برش ها بین سطوح ، بسیاری از کارهای روایی را انجام می‌دهد. به خودی خود این یک “داستان” زیاد نیست ، اما جذابیت کراش و دوستانش جاهای خالی را پر می‌کند و باعث می‌شود شما به اندازه کافی مراقب باشید تا پیگیری کنید.

داستان سفر به زمان Crash 4 شما را به انواع زمان ها و مکان ها می‌برد ، از جمله جنگل های آلوده به دایناسورها ، شهرهای آینده پر از ماشین پرنده و کشتی های دزدان دریایی غرق شده. هر مکانی که می‌روید احساس سرسبزی ، پر از رنگ و جزئیات ، با کیفیت نقاشی می‌کند که گذر از آن بسیار زیبا است. مورد علاقه من دنیای Mardi Gras است ، در حالی که بالن های Crash و Spyro هنگام پریدن روی شعله های آتش نئون و دریچه های شیپور در پس زمینه شناور می‌شوند. گاهی اوقات ، از منطقه ای عبور می‌کنید و دوربین عقب می‌رود و به شما امکان می‌دهد مناظر را تماشا کنید. محیط ها هرگز نتوانستند با عمق بصری خود مرا تحت تأثیر قرار دهند.

بهترین چیزی که می‌توانم در مورد Crash 4 بگویم این است که بیشتر احساس Crash کلاسیک می‌شود. به نظر من ، امضای Crash در نحوه حرکت دوربین برای ایجاد چشم اندازهای مختلف از منطقه ای به منطقه دیگر است و به هر مجموعه پرش احساس تازه ای می‌بخشد. بعضی اوقات از چپ به راست حرکت می‌کنید ، در حالی که بار دیگر از دوربین فرار می‌کنید یا از جعبه ای به جعبه دیگر مستقیماً بالا می‌روید. سطح طولانی Crash 4 مملو از توالی های دقیق تر طراحی شده برای پلت فرم است که به بازتاب سریع و توانایی فکر کردن روی پاها نیاز دارد. طراحی پویا باعث تغییر مکرر اوضاع می‌شود و باعث می‌شود هر سطح پیچ در پیچ و غیرقابل پیش بینی باشد ، و هر مجموعه جدیدی از سیستم عامل ها یک چالش جدید شگفت آور و مهیج را به نمایش می‌گذارند.

حتی با معرفی مکانیک های جدید ، هنوز هم احساس کلاسیک می‌شود. هنگامی که هر یک از ماسک های کوانتومی را در این کمپین پیدا کردید ، آنها در سطوح ظاهر می‌شوند و به شما امکان می‌دهد به قدرت های واقعیت خم مانند کاهش سرعت و معکوس شدن جاذبه در پرواز دسترسی پیدا کنید. اگرچه هیچ یک از چهار قدرت ماسک اعطا نشده به شدت اصلی هستند ، اما همه آنها برای جلوه بسیار عالی استفاده می‌شوند. کاهش سرعت دقیقاً در لحظه مناسب برای ایجاد یک مسیر مشخص از سیستم عامل ها به همان اندازه فکر کردن و انعکاس نیاز دارد که پرش و چرخش ، و توالی های با هر قدرت با درس های خاص خود فرا می‌گیرند و برای تسلط بر رویکردها تلاش می‌کنند.

علاوه بر این ، هر جهان شامل سطوح اختیاری است که به شما امکان می‌دهد به عنوان برخی از دوستان Crash از جمله Tawna ، Dingodile و Dr. Neo Cortex بازی کنید. هر یک از شخصیت های جایگزین مجموعه مهارت های خاص خود را دارند – به عنوان مثال Cortex نمی‌تواند چرخش یا پرش مضاعف داشته باشد ، اما در عوض اسلحه ای دارد که دشمنان را به سیستم عامل و یک خط تیره هوا تبدیل می‌کند. سطح ساخته شده در اطراف این مجموعه مهارت ها حتی فضای بیشتری برای تنوع ایجاد می‌کند. موقعیت های جدیدی را خواهید دید و باید به شیوه های مختلف به چالش کشیدن platforming بپردازید. نکته منفی این است که تغییر از هر یک از این شخصیت ها به Crash یا Coco یا بالعکس ، می‌تواند منجر به برخی اختلاط حافظه عضلانی و مرگ های تصادفی شود. این یک مزاحمت لحظه ای است ، اما هر زمان که یکی از این سطوح را بازی کنید ، به خصوص در طول مبارزات ، طعم کمی تلخی ایجاد می‌کند.

در این بازی تسلط بسیار مهم است. از اوایل ، Crash 4 اصرار بر دقت دارد. بسیاری از توالی های سیستم عامل از شما می‌خواهند که با دقت و زمان بندی کامل ، جهش های متعددی را پشت سر هم انجام دهید. گاهی اوقات ، این مشکل نیرو آور است – یک معمای عملی برای ذهن و انگشتان شما. هرچند گاهی اوقات ، این احساس به شما دست می‌دهد که گویی انتظار بازی از شما بیشتر از حد انتظار است. مواقعی وجود دارد که شما در لبه سکو فرود می‌آیید و به جان خود می‌افتید ، فقط برای تعجب اینکه آیا شما باید ایمن باشید یا نه. هرچند آن ناامیدی ها زودگذر است. در بیشتر مواقع ، موفقیت بعدی به اندازه کافی نزدیک است که می‌خواهید تلاش کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فصل 2 Fall Guys هفته آینده آغاز می‌شود
جزئیات پیش سفارش Assassin’s Creed Valhalla

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست