معرفی بازی Ghostrunner

یک ویدیوی رسمی به صورت بخش بخش نشان می‌دهد که چگونه پایه ها و بخش های مختلف PS5 وصل شده‌اند.

تا به امروز ، ما به طور مستقیم از طرف Sony در مورد اجزای PS5 به صورت کاملاً مطلع نشده ایم. این امر با انتشار یک ویدیوی رسمی از بین بردن اشکال، نشان دادن درگاه ها ، قطعات و اندازه بزرگ نسل بعدی PlayStation تغییر کرد.

این ویدئو توسط Yasuhiro Ootori سونی ، که به عنوان معاون بخش طراحی مکانیکی در بخش طراحی سخت افزار فعالیت می‌کند ، انجام شده است. پس از نشان دادن درگاه های لبه سیستم ، از جمله پورت USB-C ، Ootori توجه خود را به جایگاه عالی  این کنسول نشان می‌دهد. هنگامی که PS5 عمودی است ، در جعبه‌ی این کنسول با پایه‌ی آن مواجه می‌شوند که در این ویدیو می‌فهمید چگونه کنسول را به حالت ایستاده و چگونه آن را به حالت خوابیده روی میز قرار می‌دهد. PS5 بین دو سطح سفید قرارگرفته در دو طرف کنسول هم به‌سادگی می‌توانند توسط مخاطب از آن جدا شوند؛ موردی که ممکن است در آینده شخصی‌سازی ظاهری PS5 را تبدیل به کار هیجان‌انگیز و آسانی کند.

در هر صورت ، طول PS5 و طراحی خمیده آن ممکن است برای قرار گرفتن در مرکز سرگرمی شما کمی سخت باشد. PS4 Slim و PS4 Pro همچنین از طرح پیچ در پایه عمودی بهره می‌برد  اما برای صاف قرار دادن آن نیازی به طرح نیست.

پاک کردن صفحات سفید کنار سیستم به راحتی انجام می‌شود، فقط نیاز است که گوشه ای قبل از لغزش کل پانل بالا بیاید. در اینجاست که با یک پیچ گوشتی شکاف تعبیه شده در SSD بدون نیاز به باز کردن کامل کنسول ، به فضای ذخیره سازی PS5 دسترسی خواهید داشت. همچنین جایی است که شما از طریق “گردگیرهای مخصوص” گرد و غبار را از سیستم جارو می‌کنید.

همانطور که انتظار داشتید ، داخل کنسول مجموعه ای از تراشه ها و برد ها است ، اما یک جز component جالب درایو دیسک است. این شامل دو لایه عایق است که برای کاهش لرزش و سر و صدا هنگام چرخش دیسک ها در نظر گرفته شده است. درایو PS4 می‌تواند نسبتاً بلند باشد و همراه با طراحی فن و اندازه بزرگ کنسول ، PS5 باید در مقایسه بسیار آرام باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به روز رسانی جدید بازی Mortal Kambat 11
یکی از بزرگترین ویژگی های PS5 در ابتدای عرضه آن به بازار کار نمی‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست