پیش سفارش های سری جدید Xbox با مشکل مواجه شدند

پیش سفارش های Xbox Series X و Series S آغاز شده است، اما  مانند PS5 یا RTX 3080 ، به دلیل حجم بالای سفارش ها سایت های فروش با مشکل مواجه شده‌اند.

مایکروسافت در مورد وضعیت پیش خرید صحبت کرده و این مسائل را به “تقاضای رکوردشکنی” نسبت داده است. در حالی که مشاهده کرده ایم برخی از پیش سفارشات پراکنده در روز چهارشنبه در دسترس قرار گرفته اند – چیزی که ممکن است در هفته های آینده ادامه داشته باشد – مایکروسافت اعلام کرد سهام بیشتری در روز عرضه Xbox Series X / S یعنی 10 نوامبر در دسترس خواهد داشت.

پیش سفارش های Xbox Series X و S همانطور که مایکروسافت اعلام کرد ، صبح روز سه شنبه درست به موقع پخش می شود. حداقل ، بعضی جاها این کار را کردند. 

به طور پیش بینی شده ، پیش سفارش های Xbox یک نمایش مهم بود ، برای سومین بار در یک بازه زمانی کوتاه (پس از RTX 3080 و PS5) نشان داد که وب سایت های خرده فروشی فقط برای مقابله با این سطح از تقاضای سنگین مجهز نیستند. به نظر می رسد مایکروسافت آنچه را که می‌توانسته انجام داده است و اعلام کرده است که پیش خریدها در یک زمان مشخص به صورت مستقیم اجرا می‌شوند تا مردم بتوانند آماده شوند ، نه این که به ربات ها این فرصت را بدهند تا همه چیز را همانطور که فعال می‌شوند ، خراش دهند. اما هر کسی که دقیقاً می داند چه موقع پیش سفارش ها شروع می‌شود ، حداکثر میزان بازدید را برای همه این وب سایت ها تضمین می‌کند و به نظر نمی‌رسد هیچ یک از آنها به خوبی از پس این کار برآیند.

تقریباً همانند PS5 در هفته گذشته ، این یک داستان فوری بود: شاید شما یک سفارش از طریق آن دریافت کنید ، شاید این کار را نکنید. در هر صورت ، احتمالاً با پیام های زیادی روبرو شده اید که ادعا می کنند سیستم ها فروخته شده اند ، حتی هنگام سفارشات برای افراد دیگر. واضح است که درس ما در این شرایط این است که هرگز به آنچه وب سایت یک خرده فروش درباره وضعیت سهام ادعا می کند اعتماد نکنیم و دکمه های پرداخت و تازه سازی را بارها و بارها له کنیم تا زمانی که اتفاقی رخ دهد. من پس از ناکامی های بیشمار در انجام این کار ، تلاش برای پیش خرید در Best Buy را رها کردم ، اما بعد از اینکه دیدم شخص دیگری موفق به انجام آن شده است ، موفق به ثبت سفارش شد.

از آنجایی که خریداران مشتاق در یک خرده فروش یا فروشگاه دیگر ناکام می‌مانند ، ظاهراً همه به هر فروشگاهی که پیش خریدهای خود را آغاز کرده بود هجوم بردند – Sam’s Club ، سپس Amazon ، سپس Best Buy. علاوه بر این اطمینان حاصل کرد که این وب سایت ها با بار سنگینی روبرو خواهند شد ، روند اعلان های “فروخته شده” نادرست ، حذف غیرقابل توصیف کنسول ها از سبد خرید و غیره را ادامه خواهند داد. آمازون نزدیکترین چیز به یک مسافرت روان بود ، اما هیچ توضیحی در مورد زمان آغاز سفارشات آن وجود نداشت. و اکنون ، به نظر می رسد که آنها در اکثر خرده فروشان فروخته شده اند.

در نهایت ، همه اینها فراموش می شود. مانند سرورهای آنلاین برای خراب شدن یک بازی در هنگام راه اندازی ، وقتی همه چیز روان و مطابق انتظار کار کرد ، دلخوری زمان های اینچنینی از بین می رود. (مایکروسافت همه این موارد را به تقاضای شدید نسبت می دهد ، که ممکن است پس از خرید بتسدا حتی بیشتر شود.) اما در این بین ، بسیاری از آنها احساس می کنند وقت خود را به هدر داده اند ، دور می شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازی سام ماجراجو ۴ (Serious Sam 4)؛ داستان بازی ،گیم پلی، تریلر
شکار خرس های افسانه ای در Red Dead Redemption 2 این هفته اضافه می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست