کارگردان خلاق بازی Star Wars: Battlefront 2 از استودیو DICE جدا شده

دنیس برنوال طی توییت جدیدی که در حساب شخصی خود منتشر کرد به پایان همکاری هشت ساله او با تیم توسعه‌دهندگان استودیوی DICE در پایان ماه نوامبر اشاره دارد.

او در مورد وضعیت آینده فعالیت حرفه‌ای خود اشاره‌ای نداشته و باید دید که آینده چطور برای او رقم خواهد خورد. در متن این توییت نوشته شده:

«هنوز هم اولین باری را که قرارداد ساخت بازی Star Wars را دریافت کردیم به خاطر دارم. لحظه‌ای که همه افراد حاضر در جلسه اشک شوق به چشم داشتیم و در پوست خود نمی‌گنجیدیم. حالا و بعد از هشت سال، این ماجرا هم به پایان رسیده و من تصمیم به جدایی از EA Dice گرفتم. آخر این ماه، پایان همکاری من با استودیو خواهد بود. از همه شما کمال تشکر را دارم و باشد که همیشه نیرو همراه شما باشد!»

برنوال در سال ۲۰۱۲ به استودیوی DICE ملحق شد. اولین پست سازمانی او، دستیار طراح لِوِل در بازی Battlefield 4 بود که در سال 2013 منتشر شد. تا اینکه فعالیت‌های او با دو بازی Star Wars: Battlefront ادامه پیدا کرد. او از دسامبر ۲۰۱۹ به‌عنوان کارگردان خلاق بازی Battlefront 2 فعالیت می‌کرد و نقش مهمی را در تشکیل ساختار این بازی برعهده داشت.

Star Wars: Battlefront 2 در سال ۲۰۱۷ رسماً منتشر شد. این بازی یکی از چهار عنوان ساخته شده براساس آی پی علمی تخیلی و فوق‌العاده محبوب Star Wars است که از زمان واگذاری Lisence این مجموعه به EA DICE در سال ۲۰۱۳ ساخته شد. بازی‌های دیگر این سری نیز عبارت‌اند از نسخه اورجینال Battlefront، بازی Jedi: Fallen Order از استودیو ریسپاون و بازی جدید Squadrons از استودیوی موتیو.

ناشر بازی‌های Star Wars، تاکنون آغاز فرایند ساخت بازی‌های متعددی از مجموعه Star Wars را تأیید کرده که از بین آن‌ها می‌توان به Project Ragtag از استودیوی Visceral و Project Orca از EA ونکوور اشاره کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
تریلر Season of the Hunt بازی Destiny 2 از بازگشت خیلی چیز‌ها خبر می‌دهد
کنسول nintendo switch بهترین عملکرد خود را ماه اکتبر ثبت کرده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست