یک به‌روزرسانی رایگان برای Batman: Arkham Knight منتشر شد

به‌روزرسانی جدید منتشر شده، دو ظاهر جدید برای شخصیت بت‌من (Batman) را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

بازی Gotham Knights سال آینده هواداران را دوباره به شهر گاتهام (Gotham) خواهد برد. با توجه به اطلاعاتی که تا به امروز از این بازی منتشر شده، به نظر می‌رسد با کشته شدن بروس وین (Bruce Wayne)، حفاظت از شهر گاتهام بر دوش گروهی از قهرمانان جوان قرار گرفته است. اگرچه دیگر از زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی نمانده است ولی استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) امروز به شکلی کاملا غیرمنتظره به‌روزرسانی جدید و رایگانی را برای نسخه‌ی پیشین سری یعنی Batman: Arkham Knight منتشر کرده است.

به‌روزرسان جدید منتشر شده، دو ظاهر جدید برای شخصیت بت‌من (Batman) را به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. البته دو ظاهر Zur En Arrh و Anime Batman جدید نیستند و پیش از این به عنوان بخشی از سرویس WBPlay در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بودند. البته غیرفعال شدن این سرویس به این معنی است که کاربرانی که اخیرا بازی را خریداری کرده‌اند هیچ راهی برای دسترسی به این دو پوشش نخواهند داشت. از این رو، تیم سازنده با انتشار یک به‌روزرسان رایگان، این دو ظاهر را به بازی اضافه کرده است.

بازی Batman: Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. استودیوی راک‌استدی در حال حاضر برروی توسعه‌ی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League کار می‌کند که در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Call of Duty در یک سال گذشته بیش از ۳ میلیارد دلار درآمدزایی کرده است
رشد ۷۹ درصدی استفاده کاربران آمریکایی از بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست