ویدئویی آغازین از بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis منتشر شد

Phantasy Star Online 2

بعد از گذشت ۱۰ سال انتظار گیمرها، بازی رایگان Phantasy Star Online 2 بالاخره چند ماه پیش به صورت رسمی در مناطق غربی منتشر شد.

اگرچه بازیکنان غربی می‌توانند محتویات بسیار زیاد این بازی محبوب را تجربه کنند، اما با توجه به عرضه‌ی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بزرگ New Genesis در سال ۲۰۲۱، شاید بهتر باشد کمی صبر کنید. جهت آشنایی بیشتر با این بسته، سگا (SEGA) به‌تازگی ویدئوی آغازین بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که گفته شد، با این‌که Phantasy Star Online 2 اخیراً در دسترس بازیکنان غربی قرار گرفته، اما این عنوان در واقع یک بازی قدیمی است که ابتدا در سال ۲۰۱۲ در ژاپن منتشر شد. به همین خاطر، کیفیت بصری بازی در سال ۲۰۲۰ بسیار پایین به نظر می‌رسد. اما خبر خوب این است که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی New Genesis علاوه بر اضافه کردن محتویات جدید، از یک موتور گرافیکی پیشرفته‌تر بهره می‌برد که حتی نسخه‌ی اصلی Phantasy Star Online 2 را نیز بهبود خواهد داد.

از زمان معرفی رسمی بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis، طرفداران عنوان نقش آفرینی MMO سگا بی‌‌صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی جذاب بوده‌اند. حال با این‌که انتشار این بسته‌ی بزرگ برای تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده، اما شرکت سگا اخیراً ویدئوی آغازین آن را منتشر کرده است که با نشان دادن شخصیت‌ها‌ی جدید، محیط و هیولا‌های بزرگ، بازیکنان را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده می‌کند.

نسخه‌ی غربی بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
بازی Halo Infinite برای ایکس باکس وان هم عرضه خواهد شد!
نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 توسط فروشگاه Gamestop پس ‌گرفته می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست