یکی از خریداران DualSense، در جعبه‌ی آن کنترلر ایکس‌باکس پیدا کرده است

DualSense

اخیراً یکی از کاربران وب‌سایت رددیت (Reddit) در صفحه‌ی مربوط به پلی‌استیشن، تصویری از خرید خود از فروشگاه eBay را به اشتراک گذاشته است که تا حدودی تعجب‌ برانگیز به شمار می‌آید. با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنترلر DualSense پس از یک دوره‌ی فروش فوق‌العاده و کمبود شدید در بازارهای مصرف مناطق مختلف، بار دیگر در فروشگاه‌های بزرگ و معتبری همچون آمازون (Amazon)، بست‌بای (Best Buy)، والمارت (Walmart)، تارگت (Target) و گیم‌استاپ (GameStop) وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند خریدهای مختلف خود را از این فروشگاه‌های بزرگ تهیه نمایند. حال اخیراً یکی از کاربران وب‌سایت رددیت ادعا دارد که به جای خرید از این فروشندگان سراسری و معتبر، از وب‌سایت eBay یک کنترلر DualSense خریداری کرده و پس از باز کردن جعبه‌ی آن، با صحنه‌ی جالب و عجیبی روبه‌رو شده است.

باید توجه داشت که وب‌سایت eBay در واقع یک مرکز تخفیف و حراج به شمار می‌آید که فروشندگان زیادی در آن فعالیت دارند و معمولا معتبر هستند، اما می‌توان در این بین افرادی را هم پیدا کرد که به قصد کلاه‌برداری و تقلب از موانع امنیتی فروشگاه eBay عبور کنند و جنس‌های نامناسب را به برخی مشتریان بدشانس بفروشند. با ایران استریمر همراه باشید.

همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است، این کاربر پس از خرید کنترلر DualSense از فروشگاه eBay و باز کردن جعبه‌ی مربوط به آن، با کنترلر کنسول ایکس‌باکس سری ایکس مواجه شد که با طرحی مشابه DualSense رنگ‌آمیزی شده و در جعبه قرار داده شده بود. هنوز صحت این تصویر و اتفاق روی داده تایید نشده است اما بدون شک این اقدام را می‌توان یک کلاه‌برداری یا شیطنت از جانب فروشندگان فعال در وب‌سایت eBay به شمار آورد. بدون شک این کاربر می‌تواند خرید ناموفق و عجیب خود را به سمت فروشنده برگرداند و این امر می‌تواند اهمیت و ارزش خرید از فروشندگان معتبر سراسر دنیا برای خرید محصولات مختلف را پر رنگ‌تر سازد. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار بازی ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
تاریخ انتشار بازی Riders Republic تاخیر خورد
نسخه‌ی دموی بازی Little Nightmares 2 هم اکنون بر روی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست