اطلاعاتی در مورد حالت‌های Weapon Mod بازی Fortnite لو رفت

fortnite

اخیراً اطلاعات جدیدی از منابع داخلی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شده است که نشان می‌دهد این توسعه‌دهنده در حال آزمایش حالت جدید برای اسلحه‌های فصل ششم بازی Fortnite تحت عنوان Weapon Mods بوده است. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

خیلی از گیمرها و علاقه‌مندان به بازی Fortnite هم‌اکنون در حال گذراندن فصل پنجم از چپتر دوم به همراه رویدادهای هیجان‌انگیز آن هستند و بسیار علاقه‌مند خواهند بود تا از محتویات فصل بعدی این عنوان نیز اطلاعاتی کسب نمایند. با این که شرکت اپیک گیمز تاکنون اطلاعات رسمی اندکی در مورد فصل بعدی بازی Fortnite با مخاطبان به اشتراک گذاشته اما اخیراً جزئیاتی در مورد فصل ششم توسط یک کاربر و منبع داخلی اپیک گیمز در اختیار علاقه‌مندان قرار داده شد که علاوه بر جزئیاتی در مورد حالت‌های Weapon Mod برای اسلحه‌های مختلف، به بازگشت وسایل نقلیه‌ی قدیمی این عنوان نیز در فصل ششم اشاره داشته است. با ایران استریمر همراه باشید.

اخیراً اطلاعاتی در مورد فصل ششم بازی Fortnite توسط کاربر HYPEX بر روی حساب کاربری توییتر (Twitter) وی منتشر شد که نشان می‌دهد شرکت اپیک گیمز حالت‌های Weapon Mod را برای اسلحه‌های درون بازی در نظر گرفته و هم‌اکنون در حال آزمایش آن است. طبق اطلاعات لو رفته توسط این کاربر، مشخص گردید که حالت‌های Weapon Mod به مانند استفاده از تجهیزات گوناگون و الصاقی به اسلحه‌های مختلف در سایر عناوین تیراندازی به شمار می‌آید. بازی‌بازان می‌توانند در هر زمانی از حالت‌های Weapon Mod بر روی سلاح خود استفاده نموده و یا آن را جدا کنند. همچنین برخی از این حالت‌های Weapon Mod به صورت ویژه برای اسلحه‌های خاصی در دسترس قرار خواهند گرفت تا یک حالت منحصر به فرد و قدرتمندتر را برای همان اسلحه ایجاد نمایند. با این حال حالت‌های Weapon Mod منحصر به سلاح مخصوص خود خواهند بود و نمی‌توان از آن‌ها به صورت عمومی بر روی تمامی اسلحه‌ها استفاده نمود.

همچنین در فصل ششم از چپتر دوم بازی Fortnite می‌توان شاهد فضاهای خالی بسیاری برای هر اسلحه بود تا با Weapon Mod مخصوص به خود پر شوند و به اسلحه‌ی بازی‌بازان ویژگی‌های جدید ببخشند تا بتوان شاهد استفاده از استراتژی‌های خلاقانه و جالبی از سوی آنان بود. به نظر می‌رسد بازی‌بازان می‌توانند از چندین Weapon Mod برای اسلحه‌های خود استفاده نمایند اما جای آن‌ها با یکدیگر تغییر نخواهد کرد و نمی‌توانند برای اسلحه‌ی دیگری قابل استفاده باشند. با این حال هنوز مشخص نیست که این حالت‌های Weapon Mod چه تغییری بر گیم‌پلی و اسلحه‌ی گیمرها خواهند گذاشت اما می‌توان با نگاهی به عناوین تیراندازی مشابه، انتظار تغییر حجم خشاب و سرعت تعویض آن، افزایش دقت در نشانه‌گیری و تیراندازی به همراه سایر موارد مشابه را داشت. با این حال می‌توان با توجه به فانتزی بودن عنوان Fortnite، انتظار افزوده شدن قدرت‌های ویژه و منحصر به فرد جادویی یا ماورائی را با استفاده از حالت‌های Weapon Mod به اسلحه‌های گوناگون را داشت.عنوان Fortnite هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر (iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
کسب تروفی پلاتینیوم Spider Man Miles Morales با پاداش همراه خواهد بود
شایعه‌ای از تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Apex Legends شایعه‌ای منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست