تریلر کوتاه بازی Demon’s Souls Remake به نمایش بازخوردهای مثبت بازی می‌پردازد

بعد از اینکه نسخه Remake بازی Demon’s Souls روانه بازار شد، به‌تازگی سونی تریلر کوتاهی از این بازی با تمرکز روی مرور نمرات و نظرات مثبت منتقدین منتشر کرد.

در سال 2012 میلادی بود که یک بازی کوچک و ناشناخته به نام Demon’s Souls در پیرو همکاری شرکت سونی و استودیوی From Software برروی کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. این اثر با این که از سبکی متفاوت و گیم‌پلی دشوار برخوردار بود اما موفق شد در کشور ژاپن به موفقیت برسد و با استقبال بازی‌بازان همراه شد. این موفقیت شرکت سونی را متقاعد کرد که برای انتشار بازی در سایر نقاط جهان نیز برنامه‌ریزی کند و سونی این وظیفه را به شرکت Atlus سپرد. حال بعد از گذشت سال‌های طولانی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Demon’s Souls برروی کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد که به مانند گذشته یک موفقیت بزرگ برای شرکت سونی و استودیوی سازنده یعنی Bluepoint Games رقم زده است.

پس از گذشت حدود هشت سال از آن زمان، استودیوی Bluepoint Games همزمان با عرضه کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5، تصمیم به انتشار یک نسخه ریمیک و بازسازی شده از بازی Demon’s Souls گرفت. اگر ایران استزیمر را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که این نسخه از بازی نیز توانست با حفظ هسته اصلی نسخه اصلی بازی، اثری با اتمسفر و فضاسازی قوی برای کاربران کنسول PS5 تولید کند.

شرکت سونی با آغاز پروژه‌ی ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Demon’s Souls که با همکاری استودیوی ژاپن به Bluepoint Games سپرده شده بود، قصد داشت تا بار دیگر تجربه‌ی این عنوان موفق را برای بازی‌بازان نسل نهمی آماده سازد و در این راه بسیار موفق بود؛ به طوری که این نسخه بازسازی شده هم از نظر منتقدین و هم بازی‌بازان توانست بازخوردهای بسیار عالی دریافت نماید و به مانند نسخه‌ی اصلی بار دیگر با خود موفقیت به همراه داشته باشد.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، سونی ساعاتی پیش تریلر کوتاهی از بازی Demon’s Souls با تمرکز روی نمرات و نظرات مثبت منتقدین منتشر کرد. بازی Demon’s Souls تنها برای کاربران پلی استیشن 5 در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
جیم رایان: سونی به جامعه‌ی طرفداران Playstation 4 متعهد خواهد بود
شایعه: مسترچیف به بازی Fortnite اضافه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست