بازی GreedFall برای کنسول‌های PS5 و XBOX SERIES X عرضه می‌شود

در بین بازی‌های نقش‌آفرینی غربی در کنسول های نسل هشتم، GreedFall شاید عملکردی در حد بهترین‌های این سبک نداشت، اما توانست یک تجربه نسبتا خوب را ارائه دهد.

حساب توییتر بازی GreedFall اعلام کرده که این بازی با محتویات بیشتر برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. در میان بازی‌های نقش‌آفرینی در کنسول های نسل هشتم، GreedFall شاید عملکردی در حد بهترین‌های این سبک نداشت، اما توانست یک تجربه نسبتا خوب را ارائه دهد. همچنین در ماه اوت بود که استودیو Spiders، سازنده GreedFall ، اعلام کرد که این بازی بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است.

این در حالی است که هم‌اکنون در نسل نهم بازی‌های ویدیویی به‌سر می‌بریم و حساب کاربری توییتی GreedFall با انتشار یک توییت ضمن تشکر مجدد از کاربران برای فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای بازی، اعلام کرده که گریدفال برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 هم عرضه می‌شود. همچنین در ادامه اعلام شده که محتویات جدیدی هم برای بازیکنان درنظر گرفته شده است.

عرضه‌ی GreedFall با محتوای جدید مورد خوبی به حساب می‌آید، زیرا تیم سازنده درگذشته برای آن برنامه‌ای نداشت. ازطرفی، هنوز اطلاعاتی از این محتوا و تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی منتشر نشده است. ازاین‌رو باید منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده استودیو Spiders چه محتویاتی را برای کاربران درنظر گرفته است.

دراین‌میان اشاره کنم که استودیو Spiders هم‌اکنون در حال توسعه بازی Steelrising برای کنسول‌های نسل نهم و پی سی است. دراینجا شاهد یک روایت متفاوت از نبرد فرانسه هستیم. جایی‌که لویی شانزدهم ارتشی از ربات‌ها را به نبرد با ماری انتونیت فرستاده و شما در نقش ایجیز، ربات ملکه، وظیفه دارید تا آ‌ن‌ها را از بین ببرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Mudrunner بر روی فروشگاه Epic Store رایگان شد!
طراح مبارزات بازی Ghost of Tsushima از دشواری طراحی مبارزه با کاتانا در بازی می‌گوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست