ویدئوی جدیدی از رویداد Galactus بازی Fortnite منتشر شد

در این رویداد بزرگ بازی‌بازان در نقش ابرقهرمانانی همچون Iron Man ،Thor و Wolverine قرار گرفتند تا با همکاری یکدیگر گروه شرور و بدنام Fantastic Four را از بین ببرند.

عنوان بتل‌رویال و آنلاین Fortnite امروز رویداد Nexus War خود را به پایان رساند. در این رویداد بزرگ بازی‌بازان در نقش ابرقهرمانانی همچون Iron Man ،Thor و Wolverine قرار گرفتند تا با همکاری یکدیگر گروه شرور و بدنام Fantastic Four را از بین ببرند. شرکت اپیک گیمز (Epic Games) از هفته‌ها قبل به بازی‌بازان در مورد رویداد و فصل بعدی بازی Fortnite اطلاع‌رسانی کرده بود اما جزئیاتی در مورد آن منتشر نکرد. حال یک ویدئو از محتویات این رویداد جدید تحت عنوان Galactus منتشر شده است که در ادامه به بررسی اطلاعات آن خواهیم پرداخت.

در ابتدای رویداد Devourer of Worlds که با نام Galactus نیز شهرت دارد، بازی‌بازان خود را بر فراز یک سکوی بلند که در واقع یک SHIELD Helicarrier به شمار می‌آید، خواهند یافت که می‌توانند در افق دوردست سر مجسمه‌ی Galactus را مشاهده کرده و شمارنده‌ی معکوسی که برروی آن قرار دارد و زمان شروع رویداد را نشان می‌دهد را نظاره کنند. با اتمام شمارش این نشاگر، مجسمه‌ی Galactus زنده شده، از جای خود بلند می‌شود و به سمت جزیره حرکت می‌کند. وی مشت‌های غول‌آسای خود را گره کرده و قصد خود برای از بین بردن SHIELD Helicarrier فریاد می‌زند.

پس از تخریب این سکو بازی‌بازان توسط Iron Man مورد حمایت قرار گرفته و به وسیله‌ی جت‌های مخصوصی از سقوط نجات پیدا خواهند کرد. شخصیت Iron Man به بازی‌بازان می‌گوید که باید Galactus را متوقف سازند اما در حال حاضر کاری از دست آن‌ها برنیامده و تنها می‌توانند شاهد آن باشند که Galactus در حال کسب و ذخیره‌ی انرژی و در نتیجه قدرتمندتر شدن است. سپس بازی‌بازان در واگن‌های جنگی مخصوصی قرار می‌گیرند که Iron Man آن‌ها را برای مقابله با Galactus آماده کرده است.

در نهایت بازی‌بازان با کمک قهرمانان مارول به مانند Iron Man و Thor موفق می‌شوند Galactus را از بین ببرند که پس از آن صفحه‌ی سیاهی تمام دنیای بازی را فرا می‌گیرد و این فصل از عنوان Fortnite به پایان می‌رسد. حال بازی‌بازان منتظر شروع فصل پنجم این بازی هستند و به نظر می‌رسد تا شروع آن سرورهای بازی Fortnite غیرفعال شوند.

بازی Fortnite هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اسکین کریتوس به بازی Fortnite اضافه می‌شود
بخش چند نفره Cyberpunk 2077 تنها یک حالت ساده آنلاین نخواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست