اسکین کریتوس به بازی Fortnite اضافه می‌شود

فصل پنجم بازی Fortnite از امروز کار خود را شروع کرده و این به‌معنی این است که استودیوی Epic games، به‌عنوان توسعه‌دهنده این بازی در ادامه به معرفی اسکین‌های کاراکتر جدید بازی خواهد پرداخت.

از ساعاتی پیش تصویری لو رفته از اسکین کریتوس در بازی Fortnite در حال دست به دست شدن است. به‌نظر می‌رسد Ghost of Sparta، شخصیت بزرگ بعدی است که به فورتنایت راه پیدا می‌کند. با ایران استریمر همراه باشید.

در حالی که فصل پنجم از چپتر دوم فورتنایت به‌تازگی آغاز شده، توئیتر رسمی پلی استیشن ویدئوی مرموز و کوتاهی را از بازی منتشر کرده. در این ویدئو که صدای شخصیتی دیده‌نشده (با صداپیشگی تروی بیکر) از دنیای فورتنایت را می‌شنویم، به شخصی اشاره می‌شود که “با دستان خالی و همراه با خشمی غیر قابل کنترل، چندین خدا را نابود کرده است.”

درحالی که ظاهراً قرار بر این بوده که فعلاً به همین تیزر کوتاه بسنده شود، به نظر می‌رسد که پلی استیشن کمی زود ماهیت این کاراکتر را فاش کرده است. برخی از کاربران PS4 و PS5 تصویر تبلیغاتی جدیدی را در داشبورد کنسول خود مشاهده کردند که کاراکتر کریتوس را برای بازی Fortnite معرفی می‌کند. بنابراین به نظر می‌رسد که این قضیه قطعی بوده و در فصل جدید Fortnite شاهد حضور خدای جنگ خواهیم بود.

همه ما می‌دانیم که نزدیک‌ترین فرد به مشخصات توصیف شده، کریتوس از دنیای سری God of War است. همچنین دیتا ماینری به‌نام HYPEX تصویری را در توئیتر خود منتشر کرده که طراحی کریتوس با استایل گرافیکی فورتنایت را نشان می‌دهد. اینطور که به‌نظر می‌رسد، اسکین کریتوس نسخه 2018 گاد او وار به بازی اضافه خواهد شد.

درحالی هنوز به‌صورت ویژه به این نکته اشاره نشده، می‌توان انتظار داشت که این اسکین به صورتی انحصاری برای کاربران Fortnite در سیستم‌های پلی استیشن عرضه خواهد شد. لذا احتمال دیدن یکی از مهم‌ترین چهره‌های اختصاصی پلی استیشن در کنسول‌های ایکس باکس، سوییچ یا سایر پلتفرم‌ها بعید به نظر می‌رسد. بااین حال، هنوز نمی‌توان به‌صورت قطعی در این مورد اظهارنظر کرد. Fortnite تا همینجای کار هم بارها اقدام به سنت شکنی کرده و همچنان احتمال دسترسی سایر پلتفرم‌ها به این اسکین دور از ذهن نیست.

پس از مبارزه با Galactus در طی آخرین رویداد زنده Fortnite، فصل جدید بازی شکارچیانی را از جهان‌های موازی دیگر شامل می‌شود که طی این اتفاق به جزیره آمده‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع و البته سرمایه‌گذاری 250 میلیون دلاری سونی در شرکت Epic Games، این کراس اور چندان هم غیر منطقی و دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد.

هنوز تاریخ مشخصی برای ورود کریتوس به Fortnite اعلام نشده است. اما احتمالاً خیلی زود شاهد این اتفاق خواهیم بود. تصور مشاهده کریتوس درحال اجرای ایموت‌های دب و فلوس یا حرکات موزون او با آهنگ‌های ریک استلی هم از اتفاق غیرمنتظره‌ای است که تنها در سال ۲۰۲۰ می‌توانستیم انتظار آن را داشته باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فروش بازی Fall Guys Ultimate Knockout از مرز ۱۱ میلیون نسخه عبور کرد
ویدئوی جدیدی از رویداد Galactus بازی Fortnite منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست