Call of Duty در یک سال گذشته بیش از ۳ میلیارد دلار درآمدزایی کرده است

شرکت اکتیویژن (Activision) ساعاتی پیش آمار جدید و البته خیره‌کننده‌ای از فرنچایز Call of Duty را به اشتراک گذاشت. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق آمار جدید ارائه شده، درآمد فرنچایز Call of Duty در طول ۱۲ ماه گذشته از مرز ۳ میلیارد دلار عبور کرده است. همچنین در طول این مدت بیش از ۲۰۰ میلیون بازی‌باز به تجربه‌ی عناوین Call of Duty Mobile, Call of Duty: Warzone, Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Black Ops Cold War پرداخته‌اند.

شرکت اکتیویژن (Activision)، ناشر مجموعه کالاف دیوتی، به‌تازگی آمار فروش این مجموعه را منتشر کرده است. اکتیوژن اعلام کرده که با عرضه بلک آپس کلد وارد و عملکرد موفق آن در زمینه فروش، حال درآمد کلی مجموعه Call of Duty به سه میلیارد دلار رسیده است. در ادامه مشخص شده که از ابتدای شروع سال جاری تا بدین لحظه، درآمد کالاف دیوتی ۸۰ درصد و فروش نسخه‌های آن هم نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته، ۴۰ درصد افزایش یافته است.

دراین‌میان اشاره کنم که در سال جاری ۲۰۰ میلیون نفر نسخه‌های مختلف از Call of Duty را تجربه کرده‌اند. همچنین روی کنسول و پی سی، در سال ۲۰۲۰ رکورد تعداد بازیکنان کالاف دیوتی هم شکسته شده است. اکتیویژن در ادامه آمار و ارقام خود و عملکرد بسیار خوب مجموعه کالاف دیوتی، اعلام کرده که از نظر تعداد بازیکن، در ماه نوامبر شاهد بهترین عملکرد از نظر تعداد بازیکنان ماهیانه یا تعداد ساعت‌های تجربه بازی بوده‌ایم.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مدتی پیش توانست رکورد جدیدی را از نظر فروش دیجیتالی در تاریخ این سری به ثبت برساند. همچنین شرکت اکتیویژن چندی پیش اعلام کرد که بازی Call of Duty: Modern Warfare رکورد فروش سال اول این مجموعه را جابه‌جا کرده است. این شرکت در طول دو سال اخیر توانسته است این فرنچایز را از روش‌های مختلف گسترش داده و تعداد بازی‌بازان بیشتری را جذب نماید. مطمئناً با ادامه‌ی این روند شاهد آمارها و رکوردهای جدیدی از نظر فروش و تعداد بازی‌بازان این فرنچایز خواهیم بود.

درانتها مشخص شده که کاربران کالاف دیوتی: بلک آپس کلد وار می‌توانند در جریان فصل‌های مختلف، محتویات رایگانی را کسب کنند. همچنین محتویات جدید برای Call of Duty: Warzone هم درنظر گرفته شده است؛ محصولی که از زمان عرضه‌اش تابه‌امروز بیش از ۸۵ میلیون کاربر دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازی Chrono Odyssey معرفی شد
یک به‌روزرسانی رایگان برای Batman: Arkham Knight منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست