بازی Fortnite در سال 2021 رویداد حضوری نخواهد داشت

شرکت Epic Games اعلام کرده که برای حفظ مسائل ایمنی و سلامت افراد، در طول سال 2021 هیچگونه رویداد حضوری برای بازی Fortnite برگزار نخواهد شد.

هیچ چیزی جای مراسم‌های حضوری و فیزیکی سنتی را نمی‌گیرد و همچنین هیچ‌ چیزی هم جای سلامتی را نخواهد گرفت؛ این همان موضوعی است که باعث شده تا بسیاری از تجمعات سالانه لغو شوند و افراد، دید و بازدید‌های خانوادگی را هم تا جای ممکن کاهش بدهند. شرکت اپیک گیمز نیز به این ملاحظات ایمنی و بهداشتی عمل خواهد کرد و در سال 2021، کسی را در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار نخواهد داد. شرکت اپیک گیمز به صراحت اعلام کرده است که هیچ برنامه‌ای جهت برگزاری یک مراسم حضوری برای بازی Fortnite ندارد و سال آینده ما شاهد رخ دادن چنین چیزی نخواهیم بود.

اپیک گیمز در بیانیه‌ای توضیح داد: “هدف ما این است تا در نهایت تورنمنت‌های جهانی را مجددا برگزار کنیم، اما اولویت ما برای چنین رویدادهایی سلامتی و امنیت بازیکنان و کارمندان است.” سازندگان فورتنایت ادامه دادند: “در حالی که هنوز موارد زیادی در خصوص اینکه چه چیزی مطمئن و عملی هستند، نامشخصند، ما برنامه‌ای برای برگزاری رویداد حضوری در سال 2021 نداریم؛ از جمله مسابقات Fortnite World Cup. ما به ارائه رقابت‌های آنلاین در سال 2021 ادامه خواهیم داد و امیدواریم که رویدادهای فیزیکی، در هر قالبی، بتوانند در آینده نامعلومی برگردند و برگزار شوند.”

مدتی پیش 15.3 میلیون نفر از بازیکنان Fortnite به‌طور همزمان رویداد زنده اخیر این عنوان را تجربه کردند و با یکدیگر به مبارزه با Galactus پرداختند. در حالی که این بزرگ‌ترین رویداد زنده بازی به‌شمار می‌رود، مجموع بینندگان این رویداد از یوتیوب گیمینگ و توئیچ نیز به 3.4 میلیون نفر می‌رسید. همچنین بینندگان توئیچ در کتگوری فورتنایت نیز به مرز 1.5 میلیون نفر رسیدند که برای مدت کوتاهی باعث پایین آمدن سایت شد.

به تازگی فصل پنجم این بازی طی یک آپدیت در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته و شخصیت Kratos از God of War را هم برای کاربران تمام پلتفرم‌ها در اختیار گذاشته است. طی این رویداد شما می‌توانید به خرید اسکین شخصیت ذکر شده بپردازید و باید توجه داشته باشید که تنها موارد محدودی، به طور انحصاری در اختیار کاربران کنسول‌های پلی استیشن است.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
شایعه: بازی The Wolf Among Us 2 در مراسم The Game Awards نمایش خواهد داشت
تریلر GTA Online The Cayo Perico Heist به انتشار قریب‌الوقوع GTA VI اشاره دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست