حضور کیانو ریوز در مراسم The Game Awards 2020 تایید شد

دیگری چیزی تا برگزاری مراسم The Game Awards 2020 باقی نمانده است. در چند روز گذشته حضور برخی از افراد مشهور و سلبریتی در این رویداد تایید شده بود.

لحظاتی پیش، جف کیلی در یک ویدیوی ۱۱ دقیقه‌ای نامزدهای مراسم The Game Awards 2020 را اعلام کرد. The Last of Us Part II با ۱۰ نامزدی، بیشترین حضور را در بخش‌های مختلف این جوایز دارد و پس از آن، Hades با ۸ نامزدی و Ghost of Tsushima با ۷ نامزدی در رتبه‌های بعدی قرار دارند. از جمله بازی‌های دیگری که در بخش‌های زیادی نامزد شده‌اند می‌توان به Doom Eternal و Final Fantasy VIII Remake اشاره کرد.

حال به‌تازگی تایید شده است که آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves) نیز در این رویداد حضور خواهد داشت. رویداد The Game Awards در سال گذشته بیش از ۴۹ میلیون بیننده داشت. با وجود همه‌گیری COVID-19، به نظر می‌رسد این مراسم کمی متفاوت از سال‌های قبل باشد.

از نکات قابل توجه مراسم امسال هم می‌توان به اضافه شدن یک بخش جدید اشاره کرد. بهترین خلاقیت در قابل دسترسی بودن بخش تازه وارد امسال است که مربوط به بازی‌هاییست که با داشتن بیشترین و کارآمدترین امکانات کمکی برای افراد دارای ناتوانی‌های جسمی، تا حد امکان خود را برای تمام بازیکنان قابل دسترسی کرده‌اند.

حساب رسمی The Game Awards با انتشار پستی در توییتر، حضور کیانو ریوز را به عنوان یکی از افراد حاضر در رویداد مذکور تایید کرد. پیش از این حضور افراد مشهوری مانند آقای Christopher Nolan و بری Brie Larsson در این مراسم تایید شده بود. آقای ریوز پیش‌تر در جریان E3 2019 و نمایش بازی Cyberpunk 2077 حضور داشت.

در مراسم امسال علاوه بر حضور چهره‌های شناخته شده، شاهد چند اجرای موسیقی نیز خواهیم بود. قرار است موسیقی بازی Persona 5 توسط Lyn Inaizumi اجرا شود. نمایش گیم‌پلی فصل اول Call of Duty: Black Ops Cold War و بازی‌هایی مانند Dragon Age 4، Crimson Desert و برخی از عناوین دیگر در این رویداد تایید شده‌اند. احتمالاً شاهد معرفی عناوین جدید و سورپرایزهای دیگری نیز باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
قابلیت کراس‌پلی در سال ۲۰۲۱ به بازی Destiny 2 اضافه خواهد شد
فروش بازی Control از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست