بازی جدید سازنده Dead Space با انتشار یک تریلر در The Game Awards 2020 معرفی شد

استودیوی Striking Distance که توسط خالق مجموعه‌ی Dead Space آقای Glen Schofield اداره می‌شود، عنوان انتخاب‌محور ترسناک و بقای خود را با نام The Callisto Protocol معرفی کرد.

Dead Space یکی از بازی‌هایی است کاربران همیشه خواهان بازگشت آن به صنعت بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. یک بازی ترسناک سوم شخص تمام عیار که به‌واسطه‌ی اکشن و المان‌های دلهره‌آور خود، کاربران را در سه نسخه متفاوت سرگرم کرد و به‌چالش کشید.

این در حالی است که در جریان رویداد The Game Awards 2020، گلن اسکافیلد، خالق دد اسپیس، بازی جدید خود را با نام The Callisto Protocol معرفی کرد. همانند دد اسپیس، The Callisto Protocol هم یک بازی تیراندازی ترسناک سوم شخص است که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

وقایع بازی The Callisto Protocol برروی یکی از قمرهای سیاره‌ی مشتری یعنی قمر Callisto و در سال ۲۳۲۰ رخ می‌دهند. این بازی یک عنوان نسل نهمی است که با تمرکز برروی المان‌های بقا، تجربه‌ای ترسناک را برای بازی‌باز فراهم می‌کند. این عنوان بازی‌بازان را به چالش می‌کشد تا از زندان شدیدا محافطت‌شده‌ی Black Iron فرار کرده و رازهای وحشتناک آن را کشف کنند. ترکیبی از اکشن، ترس و داستان‌سرایی درگیرکننده بازی The Callisto Protocol را تشکیل می‌دهند؛ عنوانی که قرار است تا مرزهای جدیدی برای عناوین ترسناک در صنعت سرگرمی رقم بزند.

گلن اسکافیلد در جریان صحبت‌های خود به این مورد اشاره کرد که The Callisto Protocol ترسناک‌ترین بازی‌ای خواهد بود که تابه‌امروز ساخته شده است و یک تجربه تک‌نفره داستان محور هم به حساب می‌آید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
تریلر نسخه جدید بازی Mass Effect در The Game Awards 2020 منتشر شد
نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان Cyberpunk 2077 ظاهراً مشکلات متعددی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست