مراسم Nintendo Indie World برای روز سه‌شنبه برگزار می‌شود

طبق اعلام نینتندو، قسمت بعدی برنامه Nintendo Indie World در کمتر از 24 ساعت دیگر و در روز سه‌شنبه (15 دسامبر، مصادف با 25 آذر) پخش می‌شود.

اگرچه زمان زیادی از برگزاری آخرین قسمت از مراسم Nintendo Direct می‌گذرد ولی به نظر می‌رسد شرکت نینتندو در حال حاضر برروی دیگر مراسم‌های خود تمرکز کرده است.

شرکت نینتندو امروز به سراغ حساب رسمی توییتر خود رفته و اعلام کرده است که مراسم Nintendo Indie World در تاریخ 25 آذر ماه سال جاری (15 دسامبر سال 2020 میلادی) در ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت تهران (9 صبح به وقت اقیانوسیه) برگزار خواهد شد. براساس اطلاعات منتشر شده، در این مراسم که 15 دقیقه به طول خواهد انجامید، اطلاعاتی از عناوین مستقل معرفی شده و بازی‌های مستقل جدید در نظر گرفته شده برای کنسول نینتندو سوییچ، منتشر خواهد شد.

برنامه روز سه‌شنبه حدود 15 دقیقه خواهد بود و شامل انتشار اطلاعات جدید از بازی‌های از قبل معرفی‌شده و همچنین معرفی بازی‌های جدید نینتندو سوئیچ می‌شود. دنباله هالو نایت یعنی بازی Hollow Knight: Silksong، یکی از بزرگ‌ترین عناوین مستقلی به‌شمار می‌رود که بسیاری از طرفداران انتظار دارند آن را در برنامه پیش‌رو ببینند.

اگرچه تیم سازنده اطلاعات مختصری از این بازی را پیش از این در اختیار کاربران قرار داده بود ولی مراسم فردا می‌تواند فرصتی مناسب برای ارائه‌ی جزییات بیشتر به هواداران باشد. اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ بیش از پیش می‌تواند هواداران را هیجان‌زده کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
رویداد Frosty Fest بازی Rocket League آغاز شد
هشدار: مراقب اسپویلرهای بازی Resident Evil Village باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست