رویداد Frosty Fest بازی Rocket League آغاز شد

یکی از جذاب‌ترین رویداد سالانه‌ی بازی محبوب Rocket League بازگشته است تا بازیکنان را با محتویات مختلف خود سرگرم کند.

رویداد Frosty Fest که حالا رسماً آغاز شده است، شامل چالش‌ها، آیتم‌های شخصی سازی جدید و بازگشت حالت‌های محدود بازی می‌شود. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سایانیکس، بازیکنان در طی دوره‌ی برگزاری Frosty Fest می‌توانند به تجربه‌ی سه حالت مخصوص بپردازند که هر کدام تنها برای زمانی محدود قابل دسترس خواهند بود. Winter Breakaway اولین حالت محدود Rocket League محسوب می‌شود که از زمان آغاز رویداد Frosty Fest تا تاریخ ۱ دی (۲۱ دسامبر) قابل بازی است.

پس از اتمام مهلت تجربه‌ی Winter Breakaway، بازیکنان به مدت یک هفته قادر به تجربه‌ی حالت Spike Rush خواهند بود. در نهایت باید اعلام کنیم که Heatseeker، آخرین حالت در نظر گرفته شده برای رویداد زمستانی امسال نیز در تاریخ ۸ دی 1399 (۲۸ دسامبر 2020) در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و تا پایان Frosty Fest قابل بازی خواهد بود. در نهایت لازم به ذکر است که این رویداد در تاریخ ۱۵ دی 1399 (۴ ژانویه 2021) به پایان خواهد رسید. کسانی که موفق به انجام چالش‌های مخصوص رویداد امسال شوند، آیتم‌های منحصر به فردی را برای شخصی سازی ماشین‌های خود دریافت خواهند کرد.

البته فراموش نکنید که تنها با شرکت در رویداد Frosty Fest 2020، شما یک آنتن جدید با طراحی آدم برفی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. البته با توجه به نزدیک شدن به جشن کریسمس، توسعه دهندگان قصد دارد تا آیتم‌های شخصی سازی بیشتری را به مناسبت این رویداد به Rocket League اضافه کنند. برای یادآوری باید اضافه کنیم که Frosty Fest آخرین رویداد بازی محبوب Rocket League در سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. این‌طور که به نظر می‌رسد، پس از رایگان شدن Rocket League و رسیدن به ۱ میلیون بازی‌باز هم‌زمان، ساخته‌ی سایانیکس امسال را با موفقیت به پایان خواهد رساند.

بازی Rocket League برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
محتوای اضافه‌ی شخصیت Vergil بازی Devil May Cry 5 منتشر شد
مراسم Nintendo Indie World برای روز سه‌شنبه برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست