زمان اضافه شدن EA Play به Xbox Game Pass برای PC تا سال 2021 به تعویق افتاد

قرار بود امروز EA Play به Xbox Game pass برای PC اضافه شود, اما مایکروسافت اعلام کرد باید زمان بیشتری منتظر بمانید.

ایکس باکس گیم پس یک سرویس استثنائی و باارزش برای کاربران کنسولی ایکس باکس، رایانه‌های شخصی و حتی تلفن‌های همراه به‌شمار می‌رود. در ماه سپتامبر امسال، شرکت Microsoft اعلام کرد که بازی‌های EA Play بدون هزینه اضافه به سرویس Xbox Game Pass Ultimate و مشترکان گیم پس بر روی PC اضافه می‌شود.

ورود EA Play به Xbox Game Pass برای PC در حال حاضر برای زمانی نامعلوم در سال 2021 تعیین شده است و مایکروسافت اعلام کرده است که اطلاعات بیشتری در اوایل سال آینده به اشتراک خواهد گذاشت.
این همه اطلاعاتی است که مایکروسافت تاکنون ارائه داده است:

“ما این همکاری را به‌دلیل اینکه الکترونیک آرتز به‌اندازه ما بابت کمک کردن افراد و جامعه کاربری در جهت پیدان کردن بازی‌های عالی مشتاق است، انجام دادیم. ما می‌دانستیم که می‌توانیم با همکاری یکدیگر تجربه‌ای عالی را برای مشترکان ارائه دهیم. به‌منظور عملی کردن چنین چیزی، ما به زمان بیشتری برای ارائه تجربه Xbox Game Pass نیاز داریم.”

EA همچنین برای آوردن EA Play به Steam با Valve همکاری کرده است و هنوز همه عناوین آن از طریق آن سیستم عامل در دسترس نیست ممکن است چنین اتفاقی برای Steam نیز رخ دهد و اضافه شدن EA play با تعویق رو به رو شود.

در حال حاضر علت دقیق این تأخیر بجز آنچه که گفته شد مشخص نیست. طبق گفته مایکروسافت، اطلاعات بیشتری در خصوص این موضوع در اوایل سال 2021 منتشر خواهد شد. بنابراین به‌نظر می‌رسد فعلا باید منتظر اخبار بیشتری بمانیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
شایعه: فروشگاه اپیک گیمز 15 بازی بزرگ را رایگان خواهد کرد
تریلر battle پس فصل اول Call of Duty: Black Ops Cold War آیتم‌های تزیینی بازی را نشان می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست