DLC بازی Gears 5 منتشر شد!!

این بسته‌ی الحاقی شامل سه شخصیت Keegan،Lahni و Mac می‌شود که ما آن‌ها را قبلاََ در حالت Escape دیده بودیم.

مدت زمان قابل توجه‌ای از عرضه‌ی بازی Gears 5 می‌گذرد و از زمان انتشار تا به این لحظه استودیوی The Coalition توانسته با محتویات اضافه‌ی بخش چندنفره، این عنوان را به‌روز نگه دارد و ما حتی شاهد به‌روزرسانی گرافیکی بازی برروی کنسول‌‌های نسل بعدی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز بودیم. اکثر محتویات قبلی برای بخش چندنفره در دسترس قرار گرفته بودند اما امروز بسته‌ی الحاقی داستانی Hivebusters عرضه شده است.

این محتوای اضافه شده، شامل یک بخش داستانی کاملاََ تازه خواهد شد که برای تقریباََ 3 ساعت بازیکنان را سرگرم می‌کند. بر اساس جزئیات منتشر شده از سوی تیم سازنده، در این بسته‌ی الحاقی بازیکنان به همراه شخصیت‌های اعلام شده وارد جزایر Galangi خواهند شد تا با دشمنی با نام Wakaatu مبارزه کنند. شما می‌توانید این بخش جدید داستانی را به صورت تک‌نفره و یا سه نفره‌ی co-op تجربه کنید. همچنین در کنار این محتوا شاهد به‌روزرسانی تازه‌ای هستیم که بهبودهای متعددی را به همراه می‌آورد و بازی را روان‌تر از گذشته می‌کند.

استودیو کوالیشن مدت‌ها پیش متذکر شده بود که علاقه‌ای به ساخت بسته‌ی الحاقی داستانی برای بازی Gears 5 ندارد. بعدها خانم زویی Zoë Curnoe، تولیدکننده‌ی بازی Gears 5، اعلام کرد که  آن‌ها پس از مشاهده‌ی درخواست حداکثری طرفداران مبنی بر ارائه‌ی یک بخش داستانی تازه، تصمیم بر توسعه‌ی این بسته الحاقی داستانی گرفته‌اند.

شما می‌توانید در حال حاضر عنوان Gears 5 را برروی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. بسته‌ی الحاقی Hivebusters به همراه به‌روزرسانی دوازدهم در حال حاضر قابل دانلود است. بسته‌ی الحاقی مذکور 19.99 دلار قیمت دارد و مشترکین Xbox Game Pass Ultimate به صورت رایگان به آن دسترسی خواهند داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Terminator: Resistance Enhanced برای پلی‌استیشن 5 معرفی شد
شایعه: فروشگاه اپیک گیمز 15 بازی بزرگ را رایگان خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست