تعداد بازیکنان بازی Fallout 76 در سال ۲۰۲۰ رشد چشمگیری داشته است

کمپانی بتسدا در وبسایت رسمی خود خبر از افزایش چشمگیر مخاطبان بازی Fallout 76 در سال دوم عرضه داد. سازندگان قصد دارند با “پشتیبانی بی‌وقفه و عرضه بسته‌های گسترش دهنده جدید” رضایت مخاطبان را جلب کند و به این آمار بیافزایند.

بتسدا اخبار جدیدی را درباره وضعیت آماری بازی Fallout 76 در سالی که گذشت منتشر کرده که براساس آن، به نظر می‌رسد این بازی نقش آفرینیِ آنلاین از وضعیت مطلوبی برخوردار است. درحالی که سال ۲۰۲۰ چالش‌های زیادی را دربرابر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری مختلف جهان از جمله صنعت بازی‌های ویدیویی قرار داده است، بتسدا موفق شده تا بعد از یک شروع ضعیف برای بازی چند نفره خود از مجموعه Fallout، سرانجام مسیر درستی را در پیش بگیرد.

آن دسته از افرادی که مشغول به تجربه بازی Fallout 76 از ابتدای عرضه آن شدند، قطعاً عملکرد ضعیف آن را به خاطر دارند. بازی پر از باگ و ایرادات فنی بود و به شدت از کمبود محتوا رنج می‌برد. وضعیت سرورهای بازی نیز چندان جالب نبودند. طرفداران بسیار از عملکرد بازی ناراضی بودند و آن یکی از بزرگ‌ترین ناامیدی‌های سال ۲۰۱۹ تلقی می‌کردند. وضعیت الان بازی دقیقا در نقطه مقابل وضعیت زمان عرضه قرار دارد و توسعه دهندگان خود را به پشتیبانی از بازی متعهد می‌دانستند.

جف گاردینر پست جدیدی را در وبسایت رسمی بتسدا منتشر کرده است که نشان می‌دهد نه‌تنها جامعه کاربران بازی Fallout 76 در طول سال جاری میلادی رشد قابل توجهی را داشته است، بلکه ظاهراً دنیای شبیه‌سازی شده و پساآخرالزمانی ویست‌لند سال بسیار شلوغی را سپری کرده است. از زمان انتشار این بازی در ماه نوامبر ۲۰۱۸ چندین تغییر بزرگ در ساختار آن ایجاد شده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به آپدیت‌های Wastelanders، Steel Dawn، Seasons، C.A.M.P. Shelters، One Wasteland و Daily Ops اشاره کرد.

بتسدا با پذیرش ایرادات بازی و انتشار آپدیت‌های فراوان رو به روز بازی خود را بهبود داد، این آپدیت قرار است گروه Brotherhood of Steel را به بازی اضافه کند که طرفداران مجموعه Fallout با آن به خوبی آشنا هستند. Steel Dawn لوکیشن‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند، خط داستانی این کپگروه را به مخاطبان ارائه می‌کند و همچنین سلاح‌ها و زره‌های جدیدی نیز به گیم‌پلی بازی اضافه خواهد شد. در کنار این موارد NPCهای جدید با خرده داستان‌های جذاب نیز در نقاط مختلف نشقه یافت خواهند شد. آپدیت جدید بازی Fallout 76 روز سه شنبه ۱۱ام آذرماه سال جاری به صورت رایگان منتشر خواهد شد. امروز کمپانی Bethesda با انتشار یک تریلر جدید خبر از عرضه ماموریت Brotherhood Of Steel برای بازی Fallout 76 را داد.

در طرح اینفوگرافیکی که ازطریق وبسایت Fallout 76 ارائه شده، می‌توان تحول چشمگیر این بازی به خوبی مشاهده کرد. براین اساس، بیش از ۷۰۰ میلیون مرتبه مرگ کاراکترهای بازی در طول امسال به ثبت رسیده و چیزی در حدود ۵ میلیون بمب اتم در جریان بازی مورد استفاده قرار گرفته است. همان‌طور که اشاره شد، این جزئیات از رشد بی‌سابقه تعداد بازیکنان حکایت دارد.

در سایر اطلاعاتی که در این گزارش ارائه شده، به تکمیل بیش از ۴.۲۴۲.۷۸۳ مأموریت در بخش Daily Ops و در نتیجه استخراج نزدیک به ۳۰۰ میلیون Treasury Notes توسط بازیکنان اشاره شده است. کاربران این بازی، در این مدت نزدیک به ۵۵ میلیون Scorchbeast را از بین برده و در مجموع ۴.۷ میلیارد Scorch را در دنیای این بازی کشته‌اند. لذا در کل به نظر می‌رسد که بازیکنان اقبال خوبی را نسبت به تجربه حضور در Appalachia از خود نشان داده و این موضوع بدون شک بتسدا را کاملاً راضی و خوشحال ساخته است.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بسته الحاقی The Wastslanders نوزدهم فرودین‌ماه ( هفتم آوریل) در دسترس قرار گرفت

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
عرضه جدید بازی Street Fighter 5 با تاخیر خواهد شد
انتشار بازی Humanity تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست