عرضه جدید بازی Street Fighter 5 با تاخیر خواهد شد

بر اساس اخبار اخیراً منتشر شده، Dan، مبارز جدید بازی Street Fighter 5، که قرار بود زمستان امسال در اختیار کاربران قرار گیرد، با حدود دو ماه تاخیر به بازار عرضه خواهد شد.

علی‌رغم اینکه حدود 5 سال از انتشار بازی Street Fighter 5 می‌گذرد، ولی شرکت Capcom همچنان با انتشار مبارزین و محتوای جدید به پشتیبانی از این بازی ادامه داده است. با این وجود، به نظر می‌رسد گسترش ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، سازندگان این بازی را نیز به شدت تحت تاثیر قرار داده است. آقای Shuhei Matsumoto، تهیه کننده‌ی بازی Street Fighter 5، امروز به سراغ حساب توییتر خود آمده و با انتشار پیامی تایید کرده است که مبارز جدید بازی Street Fighter 5 دیرتر از زمان اعلام شده به بازار عرضه می‌شود.

در این پیام کوتاه، آقای Matsumoto در کنار قدردانی از حمایت‌های هواداران در پنج سال گذشته، به این نکته اشاره کرده است که شرکت Capcom و تیم سازنده سخت در تلاش هستند تا محتوای جدید بازی Street Fighter 5 را هر چه سریع‌تر به این عنوان اضافه کنند. Dan، مبارز جدید بازی Street Fighter 5، که قرار بود در زمستان سال 2020 میلادی به بازار عرضه شود، با دو ماه تاخیر در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. البته با توجه به سکوت خبری تیم سازنده در ماه‌های اخیر، این تاخیر کم‌تر از آن چیزی است که هواداران انتظارش را داشتند.

در پیام منتشر شده، آقای Matsumoto به این موضوع اشاره کرده که شرایط پیش آمده‌ی ناشی از گسترش ویروس کرونا، سبک کاری و زندگی کارکنان شرکت کپکام را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده است. البته تهیه کننده‌ی بازی Street Fighter 5 به این نکته نیز اشاره کرده است که اولویت اول شرکت Capcom سلامتی کارکنان و خانواده‌های آن‌ها خواهد بود و تاخیر پیش آمده در انتشار مبارز جدید بازی Street Fighter 5 نیز به همین دلیل بوده است.

بازی Street Fighter 5 در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
بروز مشکلی در فایل ذخیره‌‌ی بازی Cyberpunk 2077 گزارش شد
تعداد بازیکنان بازی Fallout 76 در سال ۲۰۲۰ رشد چشمگیری داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست