احتمال اضافه شدن Family Sharing به سرویس Xbox Game Pass

Xbox-Game-Pass

طبق گفته آقای فیل اسپنسر، مایکروسافت به در نظر گرفتن یک اشتراک خانوادگی(Family Sharing) برای سرویس Xbox Game Pass علاقه‌مند است.

اخیراً کاربری در توئیتر از آقای فیل اسپنسر پرسیده که آیا مایکروسافت تاکنون همانند Spotify یا Apple Music، اضافه کردن اشتراک خانوادگی(Family Sgaring) پنج نفره برای Xbox Game Pass را در نظر گرفته یا خیر. اسپنسر در جواب به این کاربر گفته:

“ما این موضوع را در نظر گرفته‌ایم. این چیزی است به انجام دادن آن علاقه‌مندیم. قابلیت Home console برای یک کنسول در خانه وجود دارد، اما برای چندین اعضای خانواده با چند کنسول، یک برنامه خانوادگی می‌تواند کمک کند. بابت بازخوردتان واقعا ممنونم.”

برای افرادی که با این فیلم مفهوم آشنایی ندارند، Family Sharing قابلیتی است که امکان اشتراک‌گذاری خدمات سرویس‌ها را بین مجموعه‌ای از افراد (مانند اعضای یک خانواده یا گروهی از دوستان) فراهم می‌سازد؛ این قابلیت باعث تقسیم شدن هزینه نهایی بین اعضای آن گروه می‌شود.

در حال حاضر سرویس Xbox Game Pass دارای قابلیت اشتراک بین دو کاربر را دارد. اما همان‌طور که آقای فیل اسپنسر اشاره کرده، مایکروسافت اضافه کردن اشتراک خانوادگی را در نظر گرفته و ممکن است در آینده این قابلیت را ببینیم.

البته نباید فراموش کرد که سایر سرویس‌های اشتراکی موجود همچون Spotify و Apple Music از مدت‌ها پیش این قابلیت را برای علاقه‌مندان فراهم آورده بودند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا در آینده نزدیک ویژگی Family Sharing به‌صورت رسمی دردسترس مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای
تبلیغ لایو اکشن بازی Fall Guys: Ultimate Knockout با حال‌وهوای کریسمس
Rockstar تصمیم به ادامه ساخت محتوای تک نفره برای بازی‌های خود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست