نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 توسط فروشگاه Gamestop پس ‌گرفته می‌شوند

سایبرپانک -2077

بعد از شرکت‌های سونی و مایکروسافت، این‌بار نوبت فروشگاه Gamestop رسید تا با تغییر در قوانین و سیاست‌های خود نسخه‌های فیزیکی خریداری شده بازی Cyberpunk 2077 را پس بگیرد.

استودیوی Cd Project red بالاخره چند روز قبل بازی خود یعنی بازی Cyberpunk 2077 را برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی روانه بازار کرد. اگر ایران استریمر را دنبال کرده باشید، احتمالاً اطلاع دارید که این بازی اگرچه پیش از عرضه خود انتظارات زیادی را ایجاد کرده بود، اما به‌نظر می‌رسد حداقل نسخه کنسولی آن نتوانسته عملکرد مثبتی از خود به‌جا بگذارد.

احتمالاً مدت زمان گذشته شما هم از برخی مشکلات فنی و باگ‌های متعدد این نسخه از بازی سایبرپانک 2077 مطلع شده‌اید. قضیه تاحدی جدی بود که حتی تیم سازنده در طی بیانیه‌ای از جامعه کاربری خود بابت وجود چنین مسائلی عذرخواهی کرد.

در حالیکه شرکت‌های سونی و مایکروسافت به‌صورت رسمی اعلام کرده بودند که با تغییر در قوانین خود نسخه‌های دیجیتالی خریداری شده توسط کاربران را پس خواهند گرفت، اکنون به‌نظر می‌رسد راهکار مناسبی برای خریداران نسخه‌های فیزیکی آن نیز به‌وجود آمده است. در تازه‌ترین اخبار بازی، خوشبختانه خرده‌فروش Gamestop در آمریکا در اقدامی مشابه شرکت‌های سونی و مایکروسافت با اعمال تغییراتی در سیاست‌های کاری خود تصمیم به پس گرفتن نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 گرفته است. این تغییر سیاست باعث شده برخلاف معمول این فروشگاه، افرادی که حتی بازی را باز کرده‌ و استفاده کرده باشند هم بتوانند درصورت تمایل آن را پس بدهند. حتماً به یاد دارید که در ابتدا سونی بود که این قانون را اجرا و با حذف کامل بازی از روی فروشگاه خود امکان پس دادن آن را برای کاربران خود مهیا کرد. پس از آن مایکروسافت نیز فرآیند پس دادن نسخه دیجیتالی بازی را راحت‌تر کرد.

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
ویدئویی آغازین از بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis منتشر شد
بازی Ghost Of Tsushima به عنوان بهترین بازی سال مجله‌ی فامیتسو شناخته شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست