یک طرح مفهومی جدید از سری Prince of Persia منتشر شد

لوکاس لاگر (Lucas Lager)، از طراحان مفهومی در شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft)، یک طرح هنری جدید از یک پروژه‌ی معرفی نشده از سری محبوب prince of Persia را منتشر کرده است. با توجه به شایعه‌های اخیر، این تصویر می‌تواند به نسخه‌ی ریبوت سری مرتبط باشد که برای عرضه پس از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی prince of Persia Sands of Time، برنامه‌ریزی شده است.

شایعات مربوط به یک نسخه‌ی ریبوت از سری prince of Persia چند ماه پیش و بلافاصله پس از معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی prince of Persia Sands of Time در فضای مجازی منتشر شدند. براساس این شایعه، شرکت یوبی‌سافت تمایل دارد سری prince of Persia را دوباره احیا کند، ولی ساخت یک نسخه‌ی جدید به میزان موفقیت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی prince of Persia Sands of Time بستگی خواهد داشت.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به گفته‌ی شخصی که این شایعه را منتشر کرده بود:

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی prince of Persia Sands of Time سال آینده منتشر خواهد شد، ولی شرکت یوبی‌سافت بر روی یک نسخه‌ی جدید از سری prince of Persia نیز کار می‌کند که بازسازی یکی از نسخه‌های قدیمی نخواهد بود. در حال حاضر، این بازی در مراحل طراحی مفهومی و اولیه قرار دارد.

امروز شاهد انتشار اولین تصویر مفهومی از یک بازی که احتمالا نسخه‌ی جدید سری prince of Persia است، بودیم. آقای لاگر، از طراحان شرکت یوبی‌سافت، امروز تصویر مفهومی جدیدی را منتشر کرده است که به محیط‌های استفاده شده در نسخه‌های پیشین سری، بسیار شبیه است.

در توضیح این تصویر آمده است:

دومین IP تحقیقاتی در یوبی‌سافت، از یک بازی دیگر دوران کودکی

با توجه به توضیح منتشر شده از سوی آقای لاگر، این بازی در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار داشته و نباید در آینده‌ی نزدیک، انتظار انتشار اطلاعاتی جدید از آن را داشته باشیم. به گفته‌ی شخصی که اولین بار شایعه‌ی مربوط به این بازی را منتشر کرده بود، این بازی در سال 2023 یا 2024 میلادی عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر شد
جزئیاتی از محتویات حذف شده‌ ریبوت XCOM Enemy Unknown منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست