لباس جدیدی برای شخصیت Iron Man در بازی Marvels Avengers عرضه خواهد شد

تاریخ انتشار:                                                              2020-09-04

سبک:                                                              Action Adventure

سازنده:                                                            Crystal Dynamics

ناشر:                                                                       Square Enix

امتیاز ایران استریمر:                                                                   7

به نظر می‌رسد که پشتیبانی از بازی Marvels Avengers همچنان ادامه دارد و تیم سازنده قصد دارد تا رضایت گیمر ها را بیش از پیش جلب نماید. در همین راستا، قرار است لباس دیگری برای شخصیت Iron Man در این عنوان منتشر شود.

Marvels Avengers یکی از عناوین مورد انتظار سال گذشته بود که سرانجام به دست گیمر ها رسید. متاسفانه این عنوان به دلیل مشکلات مختلف نتوانست چندان انتظارات را برآورده کند و انتقادهای زیادی هم از آن شد. با این حال، عده‌ی زیادی از عاشقان ژانر های اکشن و ماجراجویی از این بازی لذت می‌برد و منتظر هستند تا ببینند تیم سازنده چه برنامه‌هایی برای آینده‌ی آن در سر دارد. قابل ذکر است که دو شرکت کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و اسکوئر انیکس (Square Enix) در امر ساخت و نشر آن نقش داشته‌اند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

استودیوی سازنده‌ بازی Marvels Avengers قصد دارد تا لباس دیگری را به این بازی بیاورد. این لباس متعلق به شخصیت Iron Man خواهد بود و هواداران از هفته‌ آینده می‌توانند از آن استفاده کنند. امروز تصویری هم از این لباس در دسترس قرار گرفت که در مجموع بازخوردهای خوبی داشت. اگر از هواداران این عنوان باشید، حتما اطلاع دارید که Iron Man یکی از محبوب‌ترین شخصیت ‌های آن به حساب می‌آید. به همین دلیل است که سازندگان سعی دارند تا روی این کاراکتر بیشتر مانور دهند و به محبوبیت بازی اضافه کنند. این لباس در قابل یک به‌ روزرسانی به دست طرفداران خواهد رسید.

جالب است بدانید که کریستال داینامیکس اهدافی را برای سایر شخصیت‌ها نظیر هالک در سر دارند و باید دید که این برنامه ‌ها دقیقا چه خواهد بود. پس به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بازی Marvels Avengers در حال حاضر بر روی پلتفرم ‌های رایانه ‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌ های پلی ‌استیشن 5، پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس وان در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای
نقشه‌ فصل سوم بازی Call of Duty Warzone هواداران را ناامید کرده است
بازی Faraday Protocol معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست